• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy wąchanie kobiecej bielizny Was podnieca?

Kobieta

Ellena

Podrywacz
To oczywiste, że nas to podnieca, niesamowite jest w tym to, że zapach muszelki czuje się bez obecności muszelki i to jest w tym takie fajne. Oczywiście według mnie bielizna musi się ściśle łączyć z jej właścicielką i dla mnie jest tylko jednym wielu z urozmaiceń przed seksem.
Ale dotknięcie tą najlepszą strefą damskich majteczek do ust i ten pierwszy zapach i chwila później kiedy mój oddech ogrzewa to miejsce na majteczkach i jeszcze bardziej uwalnia zapach jest niesamowite.
:love:
 
Mężczyzna

kemot12

Cichy Podglądacz
Super sprawa, także lubię takie 2 dniowe od obcych kobiet oraz zobaczyć zdjęcia cipki właścicielki. Najlepsze są takie świeżo ściągnięte. Raz nocując u kolegi ostatni korzystałem z łazienki i otworzyłem kosz na pranie , a tam majteczki koleżanki. Wiele nie myśląc sprawdziłem, były jeszcze mokre,a zapach nieziemski taki lekko słodki .Od razu sztywny musiałem się spuścic. Śluz z tych majteczek został na mojej twarzy jak kładłem się spać cały czas czułem jej cipke . . Majteczki oczywiście zabrałem do jakiegoś woreczka na wynos . Dobrze ,że musiałem nad ranem wyjść i tylko pożegnałem się z kolegą bo rano mnie ogarną wstyd i wyzuty sumienia .
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
Super sprawa, także lubię takie 2 dniowe od obcych kobiet oraz zobaczyć zdjęcia cipki właścicielki. Najlepsze są takie świeżo ściągnięte. Raz nocując u kolegi ostatni korzystałem z łazienki i otworzyłem kosz na pranie , a tam majteczki koleżanki. Wiele nie myśląc sprawdziłem, były jeszcze mokre,a zapach nieziemski taki lekko słodki .Od razu sztywny musiałem się spuścic. Śluz z tych majteczek został na mojej twarzy jak kładłem się spać cały czas czułem jej cipke . . Majteczki oczywiście zabrałem do jakiegoś woreczka na wynos . Dobrze ,że musiałem nad ranem wyjść i tylko pożegnałem się z kolegą bo rano mnie ogarną wstyd i wyzuty sumienia .
Też kiedyś podobnie zrobiłem. Z tym że nie zabrałem majtek ze soba. Zresztą to były majtki córki właściciela tego domu. No i majtki oprocz zapachu były boskie ale już suche.
 
Mężczyzna

kemot12

Cichy Podglądacz
W nawiązaniu do wcześniejszej wiadomości
Wszystko Zaczęło się Kilka lat temu kiedy zaczynałem przygodę z tym cudownym zapachem poszukiwałem odpowiedniej osoby brzydziłem się od całkowicie obcej osoby ale ochota by sprawdzić jak pachnie kobieta była silniejsza ,trafiłem na młoda dziewczynę prowadziliśmy luźne rozmowy . Doszło do pierwszego zakupu jej bielizny ,ten zapach mnie urzekł dotarły do mnie totalnie mokre i lepiące. Przyznała się, że tak to ją podniecało że nie mogła się przestać zabawiać ledwo skoczyła zaczynała od nowa . Początkowo wysyłała mi zdjęcia majtek na podłodze . Powoli budowaliśmy relacje w późniejszych wiadomościach dostawałem zdjęcia jak je miała ubrane by z czasem przejść do nagich miała bardzo malutka cipke była jeszcze dziewicą . Raz wysłała mi nawet sama bez jakiejkolwiek wiadomości kiedy mówiła, że cały czas była podniecona i w galerii w ubikacji musiała doprowadzić do orgazmu bo by nie wytrzymała , pomyślała o mnie i od razu wysłała przyszły bardzo mokre . Prawie 3 lata trwała ta znajomość do bliskiego spotkania nigdy nie doszło z tego co pisała to tylko mi wysyłała majteczki. Po czym poznała chlopaka i zakończyliśmy tą przygodę
 
Mężczyzna

FikuMiku123

Cichy Podglądacz
W nawiązaniu do wcześniejszej wiadomości
Wszystko Zaczęło się Kilka lat temu kiedy zaczynałem przygodę z tym cudownym zapachem poszukiwałem odpowiedniej osoby brzydziłem się od całkowicie obcej osoby ale ochota by sprawdzić jak pachnie kobieta była silniejsza ,trafiłem na młoda dziewczynę prowadziliśmy luźne rozmowy . Doszło do pierwszego zakupu jej bielizny ,ten zapach mnie urzekł dotarły do mnie totalnie mokre i lepiące. Przyznała się, że tak to ją podniecało że nie mogła się przestać zabawiać ledwo skoczyła zaczynała od nowa . Początkowo wysyłała mi zdjęcia majtek na podłodze . Powoli budowaliśmy relacje w późniejszych wiadomościach dostawałem zdjęcia jak je miała ubrane by z czasem przejść do nagich miała bardzo malutka cipke była jeszcze dziewicą . Raz wysłała mi nawet sama bez jakiejkolwiek wiadomości kiedy mówiła, że cały czas była podniecona i w galerii w ubikacji musiała doprowadzić do orgazmu bo by nie wytrzymała , pomyślała o mnie i od razu wysłała przyszły bardzo mokre . Prawie 3 lata trwała ta znajomość do bliskiego spotkania nigdy nie doszło z tego co pisała to tylko mi wysyłała majteczki. Po czym poznała chlopaka i zakończyliśmy tą przygodę
Pozostaje tylko wierzyć, że fotografie i "zapachy" pochodziły od tej samej osoby i na dodatek tej właśnie z fotografii ;)
 
Mężczyzna

Aqad

Cichy Podglądacz
Chętnie wymienię się majteczkami żony z czyjąś narzeczona/źoną/dziewczyną. Mini dotkami żeby było wiadomo do kogo należą. Fajnie jakby ktoś się nimi pobawił i odesłał a ona je nieświadomie ubierze. Oczywiście mogę Zaoferować to samo. Chętni spuszcze się na majteczki twojej żony i odeśle a ty jej odłożysz do szuflady. Info na priv.
 
Mężczyzna

mateusz5107

Cichy Podglądacz
Ja wolę majteczki noszone ale już suche, wtedy dla mnie zapach jest idealny. Takie mokre mnie nie kręcą. :) chyba zbyt silny zapach mają.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry