• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy udajecie orgazm?

Status
Zamknięty.

EoF

Cichy Podglądacz
Tak pzypadkowo trafilem na taki artykul o tym iz kobiety podczas pieszczot/stosunku w 60% Udaja Orgazm lub nawet i w wiekszej ilosci. jak jest z wami Panie? Czy Zdazylo wam sie udawac orgazm? moze robicie to bardzo czesto?
 

gonia

Erotoman
jesli chodzi o udawanie to raczej nie zdarzalo mi sie tylko kiedys na poczatkujak zaczynalam to poprostu troszke trudno bylo mi go osiagnac no ale technika czyni mistrza :)
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hmm nigdy nie udawalem poprostu mowie ze go nie mialem :), szzery jestem a co tam az do bolu hehe
 

eibon

Cichy Podglądacz
a po co to robić, udawanie czegokolwiek może tylko zaszkodzić. już lepiej powiedzieć niż stękać i stresować się "żeby się tylko nie skapował" ;)

facetom pod tym względem jest trochę gorzej, ciężko mi to sobie wyobrazić. udając byłbym chyba tak naturalny jak Adam "mmmm to moja ulubiona czekolada" Małysz w reklamie Goplany tworzonej z pasją. chociaż w jakiejś arcymądrej kolorowej gazecie był list gościa, który właśnie udawał orgazmy. bo mu seks nie podobał się, i chciał jak najszybciej kończyć. pojawiał mu się grymas na twarzy i szybko się wycofywał tak, żeby dziewczyna nie widziała, że prezerwatywa jest pusta. to dopiero sztukmistrz z Lublina, skubany!

ooo a propos orgazmów, tak już nie na temat - rozwalają mnie te jakże fascynujące erotyki w TV, gdzie partnerzy dochodzą w tej samej chwili :) trzy, dwa, jeden i oooooooooohhhh ;)
 

miri

Cichy Podglądacz
hehehhe
w filmikach jest wszystko inne
ale ostanio ogladałam program jak jedna z pan z tak zwanych scen rozbieranych opowiadała sytuacje z filmu hahh
wiec kreca filmik ze scena łozkowa i po kolejnej przrwie koles sie odwraca /skula i liczy :raz ,dwa trzy..dziesiec i od nowa
kolezanka z planu pyta sie :co sie dzieje??
a on na to:nic moja droga ,moj organizm nie wie ze to film:0
a to akurat u kuby było
 

Cichy człowiek

Cichy Podglądacz
miri napisał:
hehehhe
w filmikach jest wszystko inne
ale ostanio ogladałam program jak jedna z pan z tak zwanych scen rozbieranych opowiadała sytuacje z filmu hahh
wiec kreca filmik ze scena łozkowa i po kolejnej przrwie koles sie odwraca /skula i liczy :raz ,dwa trzy..dziesiec i od nowa
kolezanka z planu pyta sie :co sie dzieje??
a on na to:nic moja droga ,moj organizm nie wie ze to film:0
a to akurat u kuby było

Chyba to było z programu (przepraszam za pomyłke) Wiśniewskiego . Tego od Idola
 

fraszka

Podrywacz
A ten od Idola to nie Wojewódzki czasem?

Mnie się udało kilka razy jednocześne z partnerem skończyć ale to przypadkowe było.
Nie udaje bo nie umiem, myślę że wiedziałby że nie miałam. Zreszta była taka sytuacja że byłam bardzo blisko ale jakoś nie zdążyłam zabrakło paru dosłownie ruchów i wiedział.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry