• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy tabletki hormonalne wystarczyły?

Status
Zamknięty.

tomko

Cichy Podglądacz
Mam pytanie kochalem sie wczoraj z moja dziewczyna kilka razy pod rzad prawie mozna powiedziec :D, ale stosowalismy tabletki hormonalne....
Nieskonczylem nigdy w srodku wyjmowalem zanim mialem wytrysk.

Czy jest mozliwe ze jest w ciazy ??
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Słuchaj jeżeli przyjmuje pigułki, to nie masz co się obawiać, pod warunkiem, że bierze je regularnie.
Podobno można wtedy spokojnie wewnątrz kobiety kończyć, także nie musisz się przed orgazmem wycofywać.
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Tja, chyba że zaczęli "stosować tabletki" 5min wcześniej, wcale bym sie nie zdziwił :roll:

Już mało co mnie rusza... :wink:
 

Gustaff

Cichy Podglądacz
Nie ma najmniejszego sensu stosunek przerywany gdy kobieta przyjmuje pigułki hormonalne. Po to się je właśnie bierze, aby cieszyć się pełnią seksu. No chyba, że babka bierze je tylko jak sobie przypomni, ot tak... Wtedy to stosowanie pigułek nie ma sensu.
 

gonia

Erotoman
Gustaff napisał:
Nie ma najmniejszego sensu stosunek przerywany gdy kobieta przyjmuje pigułki hormonalne. Po to się je właśnie bierze, aby cieszyć się pełnią seksu. No chyba, że babka bierze je tylko jak sobie przypomni, ot tak... Wtedy to stosowanie pigułek nie ma sensu.
To Twoje zdanie ja bralam pigulki i nawet wtedy nie konczyl facet we mnie i nawet robilismy to z gumka
 

Gustaff

Cichy Podglądacz
Oczywiście, że to moje zdanie. Hormonalna antykoncepcja jeśli jest przyjmowana zgodnie z zasadami ma wystarczającą skuteczność i nie potrzebuje dodatkowych zabezpieczeń. Moja partnerka bierze "pigulki" i od ponad 2 lat nie stosujemy innych metod - mamy komfort psychiczny i maksymalną przyjemność z seksu. Oczywiście każdy ma wolny wybór i może dodatkowo nakładać gumę czy też innych metod używać. Ale myślę, że stosunek przerywany, to przesada - niepotrzebna rezygnacja z pełni doznań (obojga partnerów). "Pigułki" wymyślono właśnie po to, aby nie trzeba rezygnować.
 

młoda

Podrywacz
A co do "wpadki" podczas zażywania pigułek.... Znacie może kogoś, komu to się zdarzyło, mimo skrupulatnego brania tabletek? :?
 

młoda

Podrywacz
Wiesz... Ja biorę co do godziny, nigdy nie zapomniała, zero problemów z żołądkiem, żadnych leków, które mogłyby wchodzić w interakcje, zero soku grepfrutowego, nie popijam ani alkoholem ani kawą.... Ale stres cały czas leciutki jest ;)
Ale dziękuję, troszkę mnie uspokoiłaś:)
 

p1tbull

Seks Praktykant
No to jest fakt, co prawda przeciez prezerwatywa jest drugim najskuteczniejszym podobno srodkiem antykoncepcyjnym, a tabletki najskuteczniejszym :D

masz 0.2% ze jestes w ciazy to naprawde niewiele, i co wazniejsze przez 5 lat testowania tabletek antykoncepcyjnych na 100 tylko kilka zaszlo w ciaze wiec to jest male prawdopodobienstwo. :D a ze na forum znajdziesz kilka takich to nie powinnas sie martwic tu tez kto sie rejestruje to jest pytanie czy to jest mozliwe..... i jeszcze niespotkalem takiej osoby ktora by byla :D
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Muszę przyznać że mnie te 0.2% też lekko niepokoi jak tak Was czytam, ale stosujemy już tabletki n-miesięcy i jak na razie nie było "niespodzianki" ...
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry