• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy któraś z was Panie otworzyła by dostawcy jedzenia w samej bieliźnie lub nago?

Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
Mi się zdarzyło parę lat temu otworzyć drzwi w nie do końca zawiązanym szlafroku paniom które przyszły głosić "dobrą nowinę"
Byłem w wannie i zadzwonił ktoś do drzwi stwierdziłem że nie otwieram ale dzwonienie było tak namolne że zarzuciłem na mokre ciało szlafrok, zawiązałem i poszedłem otworzyć, patrzę a tu dwie jedna młoda śliczna a druga nieco starsza ale też niczego sobie pani i na początku z uśmiechem że chcą ze mną porozmawiać, po chwili tak na mnie patrzą z góry do dołu i już tak niepewnie ż może jak jestem zajęty to przyjdą kiedy indziej ja przytaknąłem że tak będzie lepiej zamknąłem drzwi i wracam do łazienki, przechodząc obok lustra zauważyłem że szlafrok na tyle był luźno związany że panie mogły widzieć co nieco. Nie przejmując się poszedłem dalej się kąpać :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry