• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy kobiety podniecają męskie stopy , podeszwy albo stopy w japonkach?

Mężczyzna

Valentino

Cichy Podglądacz
Hej dziewczyny czy kręcą was męskie stopy np. w japonkach czy też podeszwy stóp ich pieszczenie łaskotanie torturowanie i w ogóle. Wiem że facetów czasami kręcą kobiece stopy i zastanawiam się czy to zjawisko występuje również u kobiet.
 
Mężczyzna

Valentino

Cichy Podglądacz
Mnie nie. Mam nawet przyjaciółkę, którą tak odpychają, że ma aż problem na plaży.
Dziękuję bardzo za odpowiedź staram się lepiej poznać gusta kobiet może forum nie jest najlepszym wyborem ale zawsze to jakiś sposób na zabicie nudy. Miałbym jeszcze parę pytań na przykład:
Czy wolicie wydepilowanych do gładka facetów bez ani jednego włoska na ciele czy jednak bardziej owłosionych albo bardziej umięśnieni czy raczej normalnej postury
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Dziękuję bardzo za odpowiedź staram się lepiej poznać gusta kobiet może forum nie jest najlepszym wyborem ale zawsze to jakiś sposób na zabicie nudy. Miałbym jeszcze parę pytań na przykład:
Czy wolicie wydepilowanych do gładka facetów bez ani jednego włoska na ciele czy jednak bardziej owłosionych albo bardziej umięśnieni czy raczej normalnej postury
Owłosienie jest mi obojętne bo lubię i tak i tak, ale najważniejsze aby był zadbany. Więc jak owłosienie to przycięte, jajka wygolone. Nikt nie chce włosów w zębach.

Ale rozejrzyj się po forum bo jest sporo takich tematów i odpowiedzi :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry