• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy faceci hetero oglądają filmy z męską masturbacją?

Mężczyzna

td2003

Nowicjusz
No właśnie, pytanie do mężczyzn hetero.
Czy oglądacie czasem (np. podczas własnej masturbacji) filmy z masturbującymi się mężczyznami?
Generalnie takie filmy kręcone są raczej z myślą o widowni gay/bi.
Czy takie filmy, szczególnie, jeśli występują w nich naprawdę zadbani i dobrze zbudowani modele, nie wywołują w Was, chęci do spróbowania choćby drobnego seksu z innym mężczyzną?
Pytam jako bisex. Wiele, wiele lat temu będąc jeszcze hetero odkryłem swoją bisexualność właśnie oglądając gejowskie filmy (a zacząłem je oglądać oczywiście z czystej ciekawości) i ciekaw jestem, czy panowie forumowicze, którzy są zdeklarowanymi hetero oglądają czasem filmiki z męską masturbacją i jeśli tak to jakie seksualne wrażenia lub fantazje w Was wywołują.
 
Mężczyzna

on1988

Cichy Podglądacz
Zanim odpowiem to taka ciekawostka (którą wielu na bank zaprzeczy): mężczyźni mniej lub bardziej świadomie podczas oglądania podziwiają cudze penisy. Ja i owszem: podziwiam piękne penisy, bo czemu nie?

Co do odpowiedzi na pytanie: oglądam tylko męską masturbację, która kończy się szczytowaniem na panienkę.
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Zanim odpowiem to taka ciekawostka (którą wielu na bank zaprzeczy): mężczyźni mniej lub bardziej świadomie podczas oglądania podziwiają cudze penisy. Ja i owszem: podziwiam piękne penisy, bo czemu nie?

Co do odpowiedzi na pytanie: oglądam tylko męską masturbację, która kończy się szczytowaniem na panienkę.
Na bank zaprzeczam.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
mężczyźni mniej lub bardziej świadomie podczas oglądania podziwiają cudze penisy.
W sumie ciężko mi zaprzeczyć, ponieważ oglądam tylko kobiety solo lub czasem lesbijki 💁‍♂️. Nubiles, anilos, allover30, clubsweethearts, auntjudys to najlepsze produkcje według mnie :devilish: . Preferuję solo, ponieważ panie więcej pokazują 😅
 
Mężczyzna

on1988

Cichy Podglądacz
W sumie ciężko mi zaprzeczyć, ponieważ oglądam tylko kobiety solo lub czasem lesbijki 💁‍♂️. Nubiles, anilos, allover30, clubsweethearts, auntjudys to najlepsze produkcje według mnie :devilish: . Preferuję solo, ponieważ panie więcej pokazują 😅
Sprawdź Lesbea i Girlfriends Xxx, a nie zawiedziesz się. ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry