• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy coś jest ze mną nie tak? Mam problem z mężem i myślę o innym mężczyźnie.

B

Basia

Guest
ewwlincialoz ale w sumie takiej sytuacji winne są dwie strony
mąż że nie daje Ci tego co szukasz w kimś innym, a Ty z tego powodu faktycznie szukasz u kogoś innego
Pytanie czy da się tak żyć bo wg mojej oceny nie da się i ktoś pęknie
Dom dzieci i forma niestety nie zapewnią tego co bycie z drugim człowiekiem

- - - Zaktualizowano - - -

z tego co widzę czujesz się bardzo winna ale raz nie chcesz dwa nie możesz zmienić tego stanu rzeczy więc pogadaj z mężem
Może nie w wersji ostrej ale że czegoś Ci brakuje, że nie jest tak jak kiedyś i tęsknisz za tym - wiesz takie ganienie przez głaskanie
Wiesz faceci czasem mają klapki na oczach dobrze im więc po co mają się wysilać więc spróbuj mu pokazać ze nie wszystko jest tak pięknie jak mu się wydaje. Dzięki temu może wrócić równowaga lub choć dasz mu punkt zaczepiania. Jak to jeden taki stwierdził mi kiedyś zasada domyśl się jest kiepską zasadą do facetów.
 

On1001

Erotoman
Generalnie nie popieram twojej ideologii ale nie o to pytasz.

Co masz zrobić z tym gościem. Moim zdaniem działa czysta biologia oraz stan twojego małżeństwa. Natomiast samobiczowanie się za to że myślisz o tym facecie nie pomoże.
Co robić w takim razie? Unikać jak ognia. Kilka pytań, możesz sama sobie odpowiedzieć, niekoniecznie musisz mi.
1) Czy będąc na tej imprezie musisz mieć jakiś bliższy kontakt z tym gościem po za zwykłym "Hej" ( Może kręć się w innym miejscu, grupie, trzymaj się męża).
2) Czy musisz być na tej imprezie? (Nie? To nie idź)
3) Czy masz z nim kontakt częściej?
4) Czy jeśli masz to możesz ten kontakt zerwać? (Tak? Zrób to)

Ps. Tak wiem że napisałaś że nie zdradzisz, ale kontakt z obiektem fantazji często wzmaga fantazje.
 

ewwlincialoz21

Cichy Podglądacz
Dziekuje. Odpowiem niemam nic do ukrycia . My na dobra sprawe sie nie znamy .
1.oczywiscie ze nie musze miec kontaktu
2.pewnie ze nie musze , jednak od 5 lat doslownie nigdzie niebylismy i bardzo mi zalezy .
3.niemamy kontaktu wcale
4.niemam
Nie jestem z tych osob doalownych czyli wchodze na impreze i chodze za nim zeby bylo widac ze mi sie podoba czy cos w tym stylu.
Chodzi tu o spojrzenie, a nie daj boze taniec czy cos w tym stylu . On sie nie domysla wiec moze myslec ze przeciez to zwykly kolezenski taniec . No ok . Dziekuje wszystkim za odpowiedzi . Doslownie wszystko rozumiem i w każdej odpowiedzi jest nic prawdy , zdaje sobie sprawe . No ale .....
Zaznacze ze on tez bedzie na imprezie z kolezanka . Dobrze jeszcze raz dziekuje wszystkim z calego serca .
 
B

Basia

Guest
ale wiesz że grzeczna a grzeczna to dwie rożne sprawy ;)

ja też jestem tylko i wyłącznie grzeczna :p nawet jak robię niegrzeczne rzeczy :p

Ale faktycznie nie mniej powodzenia dla Ciebie :)
 
Mężczyzna

Janusz1111

Cichy Podglądacz
Ja radzę zostań ten rok w domu nie idź na balety bo alkohol i bal zrobią resztę Poproś męża o rozmowę i Powiedx mu aby Ci pomógł pewnie zrozumie powagę chwili Nie przezywasz coś złego Ci się nie dzieje Problem wydaje mi się siedzi w Twej główce Wydaje mi się ze sami sobie poradzicie
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Ja radzę zostań ten rok w domu nie idź na balety bo alkohol i bal zrobią resztę Poproś męża o rozmowę i Powiedx mu aby Ci pomógł pewnie zrozumie powagę chwili Nie przezywasz coś złego Ci się nie dzieje Problem wydaje mi się siedzi w Twej główce Wydaje mi się ze sami sobie poradzicie
Ten post jest z 2019 roku.
 
Mężczyzna

saul86

Nowicjusz
Witam . Mam 30 lat , meza od 12 . I wlasnie tu zaczyna sie ale .... Meza niema calymi dniami , wraca o 19 obiad piwo tv i spac . Sexu chce codziennie jak przebudzi sie w nocy z tym niema problemu . Jednak drazni mnie z tym ze niejestem tu wazna powiem tak dobra do pobzykania bo panu sie chce . Oczywiscie nie zwalam winy tu na niego zle strony sa zapewne dwie . No i masz .Pani znudzona zainteresowala sie innym :-( wiem wiem zaraz ktos mi napisze , porozmawiajcie , kurestwo , puszcza sie itp . Wiem sama sie tego wstydze. Ale mam tak niesamowita fantazje o nim ze oochhh . Nie robie zandego kroku wobec tego innego nic zadnych rozmow sms itp. Problem pojawia sie ze 19 stycznia wszyscy bedziemy na jednej imprezie i chyba tego nie ogarne . Cos jest zemna nie tak .? Prosze o rady . Ogolnie maz jest wporzadku .
Potrzeba Ci bliskości, zainteresowania, poczucia że jesteś ważna. Wszystko z Tobą w porządku.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry