• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czworokącik

Status
Zamknięty.
Kobieta

WhitePinkRed

Erotoman
Czołem ludziska 😎

Lato sprzyja wychodzeniu ze schematów, w których tkwimy na co dzień, a także przekraczaniu własnych granic i poszerzaniu wachlarza seksualnych doświadczeń 😁 W końcu musimy mieć na starość co wspominać, ale o czym może będzie wstyd wnukom opowiadać 😈
Poczytałyśmy, porozmawiałyśmy ze sobą i z innymi forumowiczami, wymieniłyśmy się różnymi doświadczeniami i w efekcie w naszych głowach wykiełkował pomysł, który wreszcie nabrał całkiem realnych kształtów 🤩🤩🤩

So......

Trzy fajne kobiety, w składzie: ja, Ada oraz trzecia, lecz spoza forumowej społeczności, szukają mężczyzny, który byłby zainteresowany ekscytującą przygodą w czworokącie.

Dlaczego tak? Standardowy układ 2K+1M jest ok, ale wzbudza w nas jednak zdecydowanie mniej emocji niż wersja 3K, a gang bang to też nie to, czego byśmy teraz chciały. Może kiedyś 😂

Mamy różne temperamenty, różne fantazje, a każda z nas lubi i specjalizuje się w czymś innym. O szczegółach to potem, ale nudy na pewno nie będzie 😁😁😁

To będzie nasze pierwsze i ostatnie tego typu spotkanie. Kieruje nami po prostu przeogromna chęć zaspokojenia ciekawości i przeżycia fajnej przygody 😈

Z oczywistych względów, nie szukamy w swoim najbliższym otoczeniu, stąd decyzja o zamieszczeniu tego wpisu.

Jeśli powyższe podziałało na wyobraźnię i któryś z Panów jest przekonany, że sprosta takiemu zadaniu i oczekiwaniom trzech totalnie różnych kobiet - miło będzie Cię poznać zboczuchu! 😁🤩😉

Termin: do dogadania, ale bardziej weekend, niż środek tygodnia (wszak PKB się samo nie pomnoży, wszystkie normalnie pracujemy). I byle nie za pół roku 😂 szukamy na teraz.

Miejsce: również do dogadania, ale w żadnym z naszych miast, w Twoim również nie. W grę wchodzi tylko i wyłącznie neutralny grunt. Mamy auta, dojedziemy. Byle nie na koniec świata 😂 Chociaż...? 🤔😂

Wymagania:
- bez jakiegoś flow ta kareta nie pojedzie, zatem to jest wymaganie nr 1
- o ile nie przywiązujemy dużej wagi do wzrostu, to do tego czy o siebie (w szerokim rozumieniu) dbasz, już zdecydowanie tak!
- aktualne badania - sorry, takie czasy. Swoje też przedstawimy, bez obaw
- kultura osobista - ważna rzecz, ale jednak rzadka
- poszanowanie wspólnie ustalonych zasad
- obrączka na palcu
- wiek, od 25 w górę aż do... to jest jeszcze przedmiotem naszych wewnętrznych negocjacji 😂😂😂 ale na razie zatrzymałyśmy się na 45 😁

Dochodzi do tego również kwestia zażycia środków wspomagających 😁😁😁 Nas jest przecież trzy... Ale musisz je sobie zorganizować sam, nie chcemy być posądzone o zaaplikowanie Ci czegoś podejrzanego. To pozostaje wyłącznie po Twojej stronie 😉

Jesteśmy dorosłe, zarabiamy na siebie - sponsorów nie potrzebujemy.

Dopuszczamy również inną możliwość... 😈 By w miejsce mężczyzny dołączyła do nas czwarta kobieta (standard 4K 😂😂😂), bo to też może być ciekawe doświadczenie 😁Tylko sorry, ryczącym czterdziestkom (i powyżej) raczej z góry dziękujemy 😂 Jakoś tak... nie gustujemy 😉

Jeśli ten wpis Cię zaciekawił, myślisz, że spełniasz nasze oczekiwania i masz zdrowe serducho 😅 - napisz pod postem, a któraś z nas się odezwie. Privy na razie wyłączone. Kawa na ławę, znudziło nas trochę dostawanie wiadomości, w których motywem przewodnim są zdjęcia penisów. Z całym szacunkiem, ale kurcze bez jaj - dosłownie i w przenośni 😂
Postaramy się też odpowiedzieć tu na pytania, jeśli takowe się pojawią 😉

Pozdrawiamy! 😎
WhitePinkRed, Ada_L_87 i Ola
 
Mężczyzna

Nurek

Nowicjusz
Fajne sprecyzowane ogłoszenie - obrączka jest, 34lata są, ale wyglądu super modela i sześciopaka nie ma. Ciekawe jak z dalszą weryfikacja?
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Fajne sprecyzowane ogłoszenie - obrączka jest, 34lata są, ale wyglądu super modela i sześciopaka nie ma. Ciekawe jak z dalszą weryfikacja?
Modele nas nie interesują, nie mamy w planach wychodzić za mąż drugi raz 😉 Kryterium w tym zakresie jest jedno - taki facet musi podniecać nas wszystkie 😎
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Powodzenia w znalezieniu i zazdroszczę wam kobiety 😉 tak jak przedmówca mój powiedział to i ja powtórzę... Kryteria spełniam prócz sześciopaka a wydaje mi się że chyba na ten jeden jedyny raz taki wam się przyda. Bądź co bądź zgłaszam się. Jeśli uda wam się spotkanie błagam was o jedno... Nie opisujcie tu tego i się nie chwalcie bo mnie zazdrość zabije 😉 Pozdrawiam
Aha do jutra tej temat będzie miał miljon stron 🤣
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Powodzenia w znalezieniu i zazdroszczę wam kobiety 😉 tak jak przedmówca mój powiedział to i ja powtórzę... Kryteria spełniam prócz sześciopaka a wydaje mi się że chyba na ten jeden jedyny raz taki wam się przyda. Bądź co bądź zgłaszam się. Jeśli uda wam się spotkanie błagam was o jedno... Nie opisujcie tu tego i się nie chwalcie bo mnie zazdrość zabije 😉 Pozdrawiam
Aha do jutra tej temat będzie miał miljon stron 🤣
Nie było przecież mowy o sześciopaku 😉😎
 
S

sheepdog

Guest
To ja sie przyznam, że nie spełniam wymogów, wiele mnie to kosztuje ale niech prawda wytryśnie.:ROFLMAO:
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Czworokącik z przyjaciółmi Opowiadania erotyczne 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry