• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

CYBEREK na Snapie: iamwercia /OSZUSTKA/

iamwercia

Banned
Witam. Jestem Weronika mam 20lat i szukam kogoś z kim mogłabym zabawiać się razem na Snapie bez zobowiązań, czyli cyberek/cybersex. Lubię się rozbierać, i wspólne wysyłanie zdjęć i wykonywanie rozkazów to jest to co uwielbiam. Jeśli jesteś ogarnięty, to zapraszam na snapa i zaproś mnie tam: iamwercia
 

AdrianCanAm

Cichy Podglądacz
Witam. Jestem Weronika mam 20lat i szukam kogoś z kim mogłabym zabawiać się razem na Snapie bez zobowiązań, czyli cyberek/cybersex. Lubię się rozbierać, i wspólne wysyłanie zdjęć i wykonywanie rozkazów to jest to co uwielbiam. Jeśli jesteś ogarnięty, to zapraszam na snapa i zaproś mnie tam: iamwercia
.

Niestety ta Pani to oszustka wyłudza Pieniądze po czym próbuje zacierać śladu blokować itp. Ja osobiście sprawa się już zajmuje z strony prawnej by odzyskać gotówkę. Wiec Moderator powinien takie posty usuwać, a Panowie nie dajcie się nabrać nadużywa ludzkiego zaufania.
 
A

Anika

Guest
Wercia została zbanowana, a twój post będzie ostrzeżeniem dla innych.

Poza tym Sexforum nie jest portalem ogłoszeniowym i nie mamy obowiązku werfyfikacji ogłoszeń przed ich dodaniem. Każdy użytkownik sam wybiera, czy odpowie na ofertę danego użytkownika czy nie.
Natomiast wysyłanie pieniędzy pannie z jednym postem na forum i w dodatku będącym ogłoszeniem uważam za dośc naiwne i nieodpowiedzialne.
 

On1001

Erotoman
Jak dla mnie każda dziewczyna która chce rozmawiać przez inne źródło niż forum/snap/gg jest oszustką. Tak samo jak chce za to pieniądze :D
Niczego mi nie brakuje abym musiał jeszcze jako facet płacić za seks czy za fotki :p
 

OnNaKam

Cichy Podglądacz
a jak dla mnie to żałosne że facet przyznaje się że w tak łatwy i frajerski sposób został oszukany :D Mi by było wstyd powiedzieć że było się aż tak naiwnym
 
B

Basia

Guest
Nie znamy treści rozmów. Z zewnątrz to wygląda tak a nie inaczej ale nie oceniaj po tym co Ci się wydaje.
 
A

artkam

Guest
Nie znamy treści rozmów. Z zewnątrz to wygląda tak a nie inaczej ale nie oceniaj po tym co Ci się wydaje.

Ale co tu znać treść? Zasada prosta: póki tacy dający się naciągnąć naiwniacy będą póty takie naciągaczki będą. Skoro sami uczą, że chcą płacić za zdjęcia/filmy/inne cusie z neta, gdzie mogliby sobie dokładnie te zdjęcia w kilka minut wyguglać to chyba o czymś świadczy ;)
 
B

Basia

Guest
art oj wiesz podniecenie chęci + nieznajomość różnych meandrów neta i już ktoś się łapie
Nie mówię że pochwalam ale umiem zrozumieć

poza tym jest masa dziewczyn która tak zarabia całkowicie uczciwie więc złapać się zawsze można
 

OnNaKam

Cichy Podglądacz
art oj wiesz podniecenie chęci + nieznajomość różnych meandrów neta i już ktoś się łapie
Nie mówię że pochwalam ale umiem zrozumieć

poza tym jest masa dziewczyn która tak zarabia całkowicie uczciwie więc złapać się zawsze można

Masz rację. Ale te uczciwe dziewczyny bez problemu pozwolą do siebie chociażby zadzwonić na skype na 10 sekund aby móc zweryfikować że jest realna. Te mniej realne (a raczej faceci którzy udają laski) nigdy nie zgodzi sie na próbny pokaz, rozmowę tylko będzie naciskać na przelew. To jest takie proste :)
Fakt że gdy człowiek w potrzebie to czasami myślenie się wyłącza ;)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry