• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Córka mojej dziewczyny

Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Popraw błędy ortograficzne i logiczne - 18latki nie trzeba wychowywać. Trzeba było zrobić z niej 17latkę. Bzykać można a i jeszcze trzeba sprawować "pieczę rodzicielską".
 
Mężczyzna

Rados

Cichy Podglądacz
Chwilę poleżeliśmy sobie razem na kanapie. Z telewizora sączyła się jakaś nowoczesna rockowa składanka. Nie mogłem napatrzeć się na ciałko Marceliny, która pozbyła się ostatecznie spódniczki i leżała zupełnie naga. Ja i Adam mieliśmy na sobie koszule, ale penisy pozostały na wolności. Chłopak nie miał jakiegoś wielkiego członka, ale jak widać, potrafił nim działać.

Zadzwonił jeden z leżących na stoliku telefonów. To była komórka Marceliny. Dzwoniła do niej Ania, jej mama, a moja dziewczyna. Dziewczyna nie założyła nic na siebie i taka naga, leżąca pomiędzy nami, odebrała telefon.
  • Hej mamuś, co tam? A nic ciekawego, siedzę w mieszkaniu i oglądam telewizor. Michał był na chwilę zobaczyć czy wszystko OK, ale musiał wracać do pracy, bo ma dzisiaj robotę do późna.
Położyłem jej rękę na brzuch. Zadrżała delikatnie. Powoli sunąłem nią w dół w kierunku cipki. Najpierw dotarłem do paseczka blond włosków, chwilę się nim pobawiłem. Potem dotknąłem łechtaczkę i delikatnie ją pieściłem. Dziewczyna zaczęła szybciej oddychać. Wsunąłem jest palec do cipki i zacząłem pieścić ją po punkcie G. Marcelina wygięła się w łuk i głośno zajęczała.
  • Nic mama, skurcz mnie chwycił. Muszę go rozchodzić. To będę kończyła. Pa, kocham. - zakończyła rozmowę i spojrzała na mnie maślanymi oczami.
Dziewczyna leżała z rozłożonymi nóżkami. Z cipki powoli sączyła się sperma Adama, która rozprowadzałem palcem po cipce i łechtaczce. Kiedy to spostrzegła, to powiedziała:
  • Może pójdziemy pod prysznic? Umyjemy się. Ja tego zdecydowanie potrzebuję.
  • Jasna sprawa. Chyba zmieścimy się we trójkę. - W tym momencie podziękowałem sobie w myślach, że zamiast tradycyjnej kabiny, zamontowałem w łazience duży wchodzony prysznic.
Adam i ja ściągnęliśmy koszule. We trójkę pomaszerowaliśmy do łazienki. Pierwsza szła Marcelina kołysząc zgrabnie biodrami i jędrną dupką. Chłopak wgapiał się w jej tyłek, zobaczyłem, że jego penis trochę zaczął się powiększać.
Ustawiłem wodę na właściwą temperaturę. Wziąłem kwiatowy żel pod prysznic i wszyscy zaczęliśmy się namydlać. To znaczy ja i Adam myliśmy Marcelinę, która w tym czasie delikatnie wodziła dłońmi po naszych ciałach. Ustawiła się przodem do mnie. Miałem pełen dostęp do jej ślicznych cycków. Były całe w pianie, wyglądały niezwykle atrakcyjnie. Dotykałem je zachłannie. Już nie pamietam, kiedy ostatnio miałem okazje macać piersi natolatki. Były jednocześnie twarde i nabrzmiałe, ale również miękkie i aksamitne.
  • Idź usiądź sobie na zewnątrz. Miejsce nie ma dla nas. - Marcelina powiedziała do Adama.
Chłopak bez słowa wyszedł spod prysznica. Wytarł się ręcznikiem i usiadł nagi na sedesie.
Dziewczyna w tym czasie zaczęła bawić się moim penisem, który był już w pełnym wzwodzie.
  • Wiesz, że miałam ochotę na ciebie od dawna. Fajny z ciebie facet. Słyszałam też wiele razy z waszej sypialni, że umiesz zadowolić mamę.
  • Co słyszałaś? - zapytałem.
  • Jak się pieprzycie. Jak ona dochodzi. Jak mówi ci, że masz zmienić dziurkę i włożyć jej w pupę. Dużo rzeczy.
  • Podniecało cię to?
  • Zawsze potem masturbowałam się w swoim pokoju.
Mój kutas sterczał w pełnym wzwodzie. Cały czas znajdował się w uścisku drobnej dłoni dziewczyny.
Ja tymczasem macałem ją po całym ciele. Szczególna uwagę poświęcałem na cipkę i zgrabny tyłeczek. Z cipki wyraźnie sączyło się dużo wilgoci.
W pewnym momencie dziewczyna odwróciła się do mnie tyłem, oparła się rękoma o ścianę prysznica i wypięła w moim kierunku tyłeczek. Oparła się pupą wprost na moim kutasie, przyciskając go do mojego brzucha. Potem kilkoma ruchami skierowała go tak, ze dotykał już jej gołej cipki. Zagotowało mi się w głowie. Wyglądało na to, że zaraz będę penetrował cipkę nastoletniej piękności.
Spojrzałem na Adama, siedział na toalecie i walił sobie sterczącego penisa. Nie spuszczał z nas wzroku.
  • Bierzesz tabletki? - zapytałem Marcelinę.
  • Nie. Ale za trzy dni mam mieć okres. A to oznacza, że nie musisz się niczym martwić.
  • Chcesz tego?
  • Wejdź we mnie, nie mogę się doczekać aż poczuję cię w sobie.
Nakierowałem penisa na wejście do cipki i pchnąłem biodra do przodu. Była bardzo mokra, od śluzu i od spermy mojego poprzednika. Penis wszedł od razu na całą długość, Marcelina przyjęła go z głośnym jęknięciem. Pochwa dziewczyny była ciasna i elastyczna. Takie cipki mają tylko nastolatki. Opinała dokładnie każdy centymetr mojego kutasa. Czułem jakby chciała go wessać. Powoli wsuwałem i wysuwałem go na zewnątrz. Dziewczyna pomagała mi napierając na mnie tyłeczkiem. Za każdym razem wchodziłem do samego końca, odbijałem się główką o wejście do szyjki macicy.

Adam w tym czasie siedział na toalecie i cały czas się masturbował. Był wpatrzony w mojego kutasa penetrującego cipkę. Po krótkiej chwili doszedł, z jego penisa trysnęła sperma. Oblała jego brzuch i spływała na jądra. Marcelina to zobaczyła.
  • Adam, idź już sobie do domu. Zostaw nas samych. - powiedziała do chłopaka.
  • Ale jak to? - odpowiedział zasmucony
  • Normalnie. Pobawiliśmy się i idziesz do siebie.
Chłopak wytarł się ze spermy i wyszedł z łazienki. Po chwili usłyszałem szczęk zamykanych drzwi.
Odwróciłem w tym czasie Marcelinę przodem do mnie i dałem jej znak, żeby uklękła. Zrozumiała od razu o co chodzi i wzięła mojego mokrego od jej soków i spermy Adama penisa do ust. Najpierw dokładnie go oblizała, a potem zaczęła ssać. Robiła to bardzo dobrze, widać, że miała w tym praktykę. W pewnym momencie wzięła go głębiej do buzi. Główka przeszła przez przełyk. Było to bardzo przyjemne, kiedy czułem taki duży ucisk głęboko w jej gardle. Poruszałem się w nim chwile. Widziałem jak dziewczynie napływają łzy do oczu. Wyjąłem go więc, a Marcelina ochoczo oblizała go ze śliny.
  • Możemy dokończyć na łóżku? - zapytała
  • Pewnie, będzie wygodniej. - odpowiedziałem
Wyszła spod prysznica i taka naga, cała mokra, zgrabnymi ruchami poszła po mojej sypialni. Wyłączyłem wodę i poszedłem za nią. Zobaczyłem ją leżąca na łóżku. Miała szerokorozłożone nogi i dotykała się po łechtaczce.
  • Wejdź we mnie. - wyjęczała
Nie musiała mi tego powtarzać dwa razy. Położyłem się na niej. Przyłożyłem sztywnego kutasa do jej mokrej i rozgrzanej szparki. Pchnąłem. Poczułem jak ciepłe wnętrze Marceliny otula chuja. Przylegała doskonale do niego. Takie ciasne, mokre i ciepłe szparki, mają tylko nastolatki. Marcelina zajęczała i wygięła się w łuk. Powoli i miarowo wchodziłem w nią i wychodziłem. Zwróciłem uwagę, że jęczy głośniej, kiedy wchodzę w nią kutasem nieco pod górę. Wtedy mocniej był stymulowany punkt G. Robiłem więc to w ten sposób. Jedną ręką podpierałem się, a drugą dotykałem jej młode ciałko. Szczególna uwagę zwracałem na sterczące piersi. Pieściłem jej różowe suteczki, które zrobiły się sztywne i zupełnie malutkie.
Zacząłem je lizać i ssać. Moja kochanka już nie jęczała, ale wprost wyła.
Pomyślałem, że długo nie wytrzymam.
  • Zaraz się spuszczę. Dokończymy w buzi. - powiedziałem do niej.
  • Chce poczuć w środku twój spust. - wyjęczała.
  • To niebezpieczne.
  • Nie jesteś pierwszym, który dzisiaj spuści się we mnie. Nie chcesz mnie zalać?
  • No kurwa. Jasne, że chce.
  • To bądź prawdziwym samcem i wlej we mnie swoje nasienie.
Wiedziała jak nakręcić faceta. Zacząłem ją ruchać jeszcze szybciej. W pewnym momencie wycie Marceliny jeszcze się nasiliło. Głośno przeklinała i biodrami dopychała się do mnie, abym wszedł jeszcze głębiej. Doszła. Wilgoć zalała mojego kutasa.
Odczekałem chwilę i ponowiłem ruchy w jej cipce. Ta zrobiła się nieco luźniejsza i bardziej mokra. Dopasowała się do mojego penisa.
  • Chcesz żeby córka twojej dziewczyny miała twoją spermę w brzuszku? Chcesz spuścić się w takiej młodej cipce? - jęczała do mnie.
W tym momencie nie wytrzymałem. Nabiałem ją do końca i zacząłem strzelać w jej wnętrzu. Marcelina zamarła i w bezruchu przyjmowała moje nasienie. Było mi kurewsko dobrze. Czułem jak jej cipka drży i jakby wssysała spermę jeszcze głębiej.
W końcu opadłem na nią zmęczony. Mój penis była cały czas w środku.
Krew zaczęła z niego odpływać i powoli się wysunął z jej wnętrza. Za nim pociekła strużka spermy.
Położyłem się obok. Marcelina przytuliła się do mnie nagim ciałem i tak wtuleni zasnęliśmy.
Mam też taki problem czy może szczęście, moja pasierbica mieszka i studiuje w Krakowie, dosyć daleko od domu, choć często przyjeżdża, jak i My ja odwiedzamy choć częściej sam wpadam przy okazji wyjazdów za granicę, ma 25 lat i jest singielka, ostatnio byłem u niej i spędziłem noc by rano ruszyć do Niemiec, kiedy zjedliśmy kolację i wykapalismysie leżąc obok na materacu poczułem jak się obok mnie kładzie ona, zdretwialem ale zanim co kolwiek zrobiłem już mi ręką trzymała penisa, odwróciłem się leżała naga piękna i ponętna Kochaliśmy się do świtu, jestem teraz w kropce co dalej
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry