• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ciekawe czy moja partnerka się masturbuje?

Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Tak samo jak u facetów, jak za bardzo się przyzwyczai do ręki/zabawek to normalny seks nie będzie już taki prosty. Czytałem o tym, poza tym moja była też miała tak, że zabawka dawała lepszy efekt niż seks. Nie miała żadnych dużych problemów żeby dojść, ale zabawką to szło zauważalnie sprawniej. Opowiadała też, że stopniowo do tej zabawki się przyzwyczajała i z czasem było co raz lepiej.
Wszystko zależy jaki trafi Ci się kochanek, bo sorki są tacy, po których jednak trzeba samej sobie zrobić dobrze. Ja wiele lat zabawiałam się sama ze sobą bo o odpowiedniego partnera było ciężko. i mój obecny (poznany 5 lat temu) większość wolnego czasu spędzał na masturbacji bo miał ogromny popęd i uwielbiał to robić. Masturbacja owszem, spełniała swe zadanie ale jak pojawia się odpowiedni partner, to jednak seks z nim przebije każdą jedną zabawkę. Co oczywiście nie oznacza, że masturbację porzucamy w tym momencie, bo są chwile, kiedy chcesz właśnie dla urozmaicenia zrobić sobie tak jak kiedyś, a jak to na jego oczach jeszcze się robi to już mega fajne. Wibrator da mi takich orgazmów, jak porządny seks, palcówka, fisting i jeszcze możliwość opowiadania mu swoich najbardziej wyuzdanych fantazji. Dildosem też nie zrucha się cipki tak porządnie, bo jednak trzeba by było mieć łapy jak kulturysta. Często po pół godzinie nie masz już siły z taką prędkością i mocą ruchać jej tak jak tego się potrzebuje.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry