• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ciąza podczas miesiączki ?

Weronika95

Cichy Podglądacz
Wczoraj dostałam okres. Stosuje tak zwany kalendarzyk. Pokazuje mi dni niepłodne ( 1 dzien okresu). Wczoraj mój patner doszedł we mnie w pochwie. Czy jest możliwość zajścia w ciąże ?
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Podejdzie do tematu na spokojnie. Za jakiś czas zrób test ciążowy lub pójdź do lekarza. Szanse są niewielkie ale nie można wykluczyć takiej opcji
 

ktosia

Nowicjusz
Nie ma reguły .... Weronka95 kalendarzyk to nie metoda antykonepcyjna :( wszystko zależne jest od długości cykli .... od żywotności plemników idt... wujek Googel pomoże Ci to ogarnąć . Konik ma jak zawszę rację :) Podejdź do sprawy spokojnie bez stresu . Pozdrawiam cieplutko
 

Weronika95

Cichy Podglądacz
Wiem . Już kupiłam test. Po prostu chciałam zapytać czy jest możliwa ciąża po wytrysku w 1 dzień okresu. Okaże się jak zrobię test.

- - - Zaktualizowano - - -

A waszym zdaniem mogłam zajść w ciążę ? Strasznie się stresuje
 
A

artkam

Guest
Bylo nie spiertalac z lekcji biologii... i uzywac zabezpiczenia. Potem placz i zgrzytanie zebow, ze cionsza i bede madka.
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Ja z ojcem swojego dziecka nie stosowałam antykoncepcji przez 7 lat i robiliśmy to podczas okresu w każdy dzień. Tak, podejdź do tego na spokojnie dziecko to nie tragedia tylko ogromne szczęście i jeśli nawet jesteś w ciąży to się z tego ciesz bo nawet nie zdajesz sobie sprawy jaką miłością je obdarzysz. Pozdrawiam Cię gorąco ��
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry