• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chłopak traci erekcję (niedawno zaczęliśmy współżyć)

Status
Zamknięty.

zuzka

Cichy Podglądacz
niedawno zdecydowalismy sie z moim chlopakiem rozpoczac wspolzycie. jednak jest pewien problem: za kazdym razem kiedy juz dochodzi do zblizenia, i kiedy on jest we mnie, to po chwili sie wycofuje, poniewaz jego wzwod mija po chwili znowu jest gotow do dzialania, ale jeszcze sie nie zdarzylo tak, zeby on doszedl do konca. probowalismy juz 3 razy, ale nic z tego. moj chlopak mowi, ze to dlatego ze ja do niedawna bylam jeszcze dziewica i jestem tam jeszcze dla niego zaciasna twierdzi ze kiedy jest we mnie, to z przyczyn niezaleznych czuje ucisk i krew odplywa- czlonek opada :( dodam ze dla niego to tez sa pierwsze razy. chcialam zapytac czy naprawde to jest mozliwe- taka sytuacja jak mowi moj chlopak. ja podejrzewam ze cos chyba jest nie tak, skoro on nie potrafi osiagnac 100% satysfakcji, moze stres? ale z drugiej strony nie widze powodow, dla ktorych on mialby sie stresowac. jestesmy ze soba juz prawie pol roku, nie zaniedbujemy gry wstepnej, wiec ja nie wiem o co chodzi :(
 

SETH

Podrywacz
Jeśli to są Wasze początki to w sumie jego reakcja nie jest aż tak odosobniona. Pewnie Twój chłopak jednak się czymś stresuje, może tym, że gumka pęknie, albo też, że za szybko skończy.

Niech Twój wybranek się zrelaksuje i skupi na przeżywaniu radości, a nie na martwieniu się cokolwiek przyjdzie mu do głowy.

W 98% leży to na pewno w jego psychice.
 

rose

Biegły Uwodziciel
nio.. pocwiczycie troszke.. nabierzecie wprawy.. i bedzie luzik.. a co do tej ciasnosci.. to raczej dobrze i powinno to działać raczej stymulująco a nie hamujaco na wzwód i podniecenie.. chłopak napewno ma tez stresa.. practise makes perfect :D
 

fraszka

Podrywacz
Pobawcie sie na inne sposoby (o ile tego nie uczyniliście wczesniej) i sprawdźcie czy wtedy też mu opada czy jednak w ten sposób może osiągnąć te 100% satysfakcji. jeśłi tu też jest problem to przestańcie próbować tak standardowo a rozwińcie najpierw techniki jakieś petingowe albo oralno genitalne, którymi tez można osiągnąć orgazm i jest tez fajna zabawą. dajcie sobie troche czasu, a wszystko bedzie dobrze.

A strese jest spowodowany na pewno conajmniej dwoma czynnikami, tym ze nie będzie Tobie dobrze i tym wszechobecnym strachem przed ciążą.
 

rose

Biegły Uwodziciel
cio?? nieprzyzwyczajenie do gumek?? pierwsze słysze. ale jaki to ma wpływ na wzwód?/ żadnego nie powinno. skoro chłopak dopiero zaczyna.. to przeceiż nie jest przyzwyczajony ani do seksu z gumką ani bez niej.. :?:
 

Bad

Nowicjusz
Najwyraźniej cos mu przeszkadza i pewnie lezy to w jego psychice jak juz wiekszosc mówiła
Wiadomo nie kazdy moze byc długodystansowcem :)
To ze ciasno to chyba dobrze jak powiedziała Rose wieksza przyjemosc jezeli oczywiscie nikomu bolu nie sprawia :cry: i to raczej nie powinno byc przyczyna utraty wzwodu w trakcie stosunku dobrze byłoby sie pobawic tak jak radziła Fraszka zeby zapoznac sie z reakcjami jego penisa
 

fraszka

Podrywacz
Z tym nieprzyzwyczajeniem do gumek, chyba wiem o co chodzi. Facet odczuwa taki dyskomfort jakis psychiczny że po nałożeniu gumki i próbach wejścia opada mu, poza tym gumka zmniejsza doznania jakby nie patrzeć, moze jest zaciasna i ucisk sprawia że nie jest tak jak owinno. Słyszałam o takich przypadkach. potem może być juz wszystko w porządku ale tylko wtedy kiedy facet nie przejmuje się zbytnio tym że nie jest w pełni sprawny seksualnie. Niestety najczęściej jest tak, że gumka powoduje opadanie, to powoduje kompleksy, niechęć do prób itd., a potem może być tak że niemal na sam widok prezerwatywy zaczyna mięknąć. :D
 

eibon

Cichy Podglądacz
takim przypadkiem jestem ja. mój narząd unika gumek jak ognia. bo rzeczywiście w tym dziadostwie nic nie czuć. eh, czuć, nie czuć - prawdą jest chyba, że to kwiestia psychiki. a stres, że się nie uda, że tysiąc innych rzeczy. pewnie za którymś razem się uda o ile gość nie zwątpi, a wtedy dalej będzie już tylko lepiej. poza tym tak jak fraszka pisała, można się też pobawić na inne sposoby.
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
A ja mam nieco inne pytanie, nadające się może bardziej do pettingu. Gdy 'pracowałem' palcami w ciele mojej partnerki (był to pierwszy raz) to odczuwałem pewną ciasnotę. Z trudem zmieściłem drugi palec (środkowy i wskazujący) lecz odczuwałem pewne poluzowanie w momentach kiedy się przekręcała bądź podnosiła jedną z nóg, czy to przez stres?
 

Serenity

Seks Praktykant
No moze wystepowac cos takiego. Czasem powoduje to tylko dyskomfort czasem jednak opadanie. Zreszta Fraszka dosyc dobrze wyczula sprawe.
Moze to nie ty jestes zaciasna ale po prostu gumka mu przeszkadza. On moze nawet tego nie wiazac z guma tylko z toba. Wiesz ja tak sobie tylko glosno mysle...
 

zuzka

Cichy Podglądacz
dzieki Wam wszystkim za odpowiedzi! :) z radoscia pragne zawiadomic ze juz jest lepiej i to o duuuuzo:) rzeczywiscie moj chlopak sie stresowal, ale pogadalismy, pocwiczylismy :lol: i mysle ze teraz bedzie juz tylko lepiej. ...praktyka czyni mistrsza... czyz nie tak? :wink:
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry