• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Brak szczęścia w związku

Mężczyzna

Mkawa

Cichy Podglądacz
Hej, mam 27 lat, . Nie jestem szczęśliwy z moją dziewczyną, w ogóle mnie nie pociąga, w żadnym stopniu. Ciągłe kłótnie… Z chęcią kogoś poznam z okolic Wrocławia, popiszę pogadam i również się spotkam. Nie wiem czy to dobra kategoria ogłoszenia
 
Mężczyzna

Mkawa

Cichy Podglądacz
Chyba nie mam odwagi zerwać… bezsensu, nie chce płaczu, do tego zupełnie nie ma z kim pogadać, jest całkowicie sama poza mną…
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Chyba nie mam odwagi zerwać… bezsensu, nie chce płaczu, do tego zupełnie nie ma z kim pogadać, jest całkowicie sama poza mną…
Czyli sam cierpisz, bo nie chcesz, żeby ktoś cierpiał. Nie tędy droga, szczęśliwe mają być obie strony.
Kłótnie pół biedy, da się to wypracować. Ale tego, że Cię nie pociąga raczej nie zmienisz.
Zrywaj plaster i to szybko.
 
Mężczyzna

d0n0r

Nowicjusz
Ja tam się nie dziwię Twoim dylematom i obawom. A doradzać zdecydowane działania, nawet jeśli w dużej mierze słuszne jest łatwo kiedy się jest z drugiej strony ekranu. Życzę Ci szczęścia w takiej czy innej decyzji.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Niestety ale jednak należałoby podjąć decyzję, i kończyć to jak najszabszciej bo to równia pochyla, zadaj sobie pytanie co chcesz robić i gdzie być za 20 lat a odpowiedź pojawi się sama, oczywiście mądrze się pisze jako anonimus na forum ale .oze jednak coś w tym jest.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry