• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Blog BDSM

Kobieta

Kicia.s

Cichy Podglądacz
Jako niewolnica obowiązują mnie zasady którym muszę się podporządkować. A jest ich naprawdę sporo.


Są to zasady które działają na każdy aspekt mojego życia.
Jak mam się zachować kiedy Pan wraca do domu.
  • Mam czekać na kolanach z rękoma złączonymi za głową w stroju który Pan mi wybrał rano, przed wyjściem do pracy. Jeśli Pan już wszedł do domu to witam Go całując w takiej kolejności: dłoń, usta, stopy a potem pomagam Panu zdjąć buty i rozebrać się z rzeczy wyjściowych. Tak samo muszę się zachować wobec gości jeśli Pan przyprowadzi takowych lub jeśli ktoś przyjdzie. Tylko w tedy nie muszę czekać na Nich przy drzwiach a dopiero podejść do drzwi kiedy Ci zadzwonią drzwonkiem. W tedy muszę uklęknąć i też powitać wszystkich zgodnie z zasadami i hierarchią wieku i płci. Kiedy do domu przychodzi inna niewolnica witam się z nią na samym końcu, musimy się wtedy pocałować czule w usta.
Reszta na stronie: https://niewolnica-swojego-pana-i-wladcy-bdsm.blogspot.com/2024/09/zasady.html
 
Kobieta

Kicia.s

Cichy Podglądacz
Część :)


Odgrzewam stare kotlety, znalazłam swój stary wpis o wyjściu z moim Panem na romantyczne popołudnie będąc w stolicy naszego pięknego kraju :)


Jak zwykle wybrał mi ciuchy, które mogłam na siebie włożyć i pojechaliśmy. Miałam wtedy na sobie różową miniówkę – bardzo krótką :)
Czarne koronkowe stringi i staniczek oraz biały top na cienkich ramiączkach. No i sandałki na kilku centymetrowym obcasie.
Najpierw pojechaliśmy na długi spacer wzdłuż Wisły, a potem pojechaliśmy do kina. Zanim jednak weszliśmy na salę, mój Pan podarował mi malutką czerwoną torebeczkę i prosił, żebym poszła do toalety i zajrzała do środka.
Z ciekawością wykonałam polecenie i zamknęłam się w jednej z kabin, gdzie sprawdziłam zawartość torebki. Było w niej rozpakowane z foli pudełko z kulkami rozkoszy w środku a wraz z nimi karteczka.
Był to list od Pana, w którym kazał mi włożyć kulki do wnętrza pochwy i wyjść do niego.
Jak to czytałam, aż się cała zaczerwieniłam na twarzy :)

Reszta na stronie: https://niewolnica-swojego-pana-i-w...024/09/romantyczne-wyjscie-z-adrenalinka.html
 
Kobieta

Kicia.s

Cichy Podglądacz
W ostatni weekend byliśmy we trójkę sami. Czyli mój Pan, nasz Synek i ja :)


Mam w swoich obowiązkach całkowitą opiekę nad naszym synkiem. Mój Pan oczywiście też się Nim opiekuje, bawi się itd, ale to jednak ja się Nim głównie opiekuje i zajmuje :)
W sobotę była piękna pogoda, więc pojechaliśmy na plażę w Sopocie. Było ciepło i słonecznie, ale wiał dosyć chłodny wiatr. Ja miałam na sobie krótkie białe spodenki jeansowe odsłaniające ledwo pośladki i bluzę z kapturem zapinaną na zamek. W pewnym momencie jak się bawiłam z naszym Synkiem, Pan kazał mi ściągnąć bluzę i miałam być na plaży od pasa w samym staniku. Jak stwierdził: Jesteś zgrabną dupą, więc powinnaś pokazywać swoje ciało. A chce się tobą suko chwalić. Więc rusz dupę i ściągaj tę bluzę.
Ściągnęłam więc z siebie tę część garderoby i poskładałam ją ładnie na kocu, który mieliśmy rozłożony na piasku. Mimo że słońce grzało tego dnia, to hulający wiatr przeszkadzał w korzystaniu z promieni słonecznych. Ja ogólnie jestem strasznym zmarzluchem i niestety będąc tam, cała się trzęsłam z zimna, jak wiatr mocniej zawiał. Tego dnia byłam więc jedyną rozebraną do tego stopnia osobą na plaży.

Reszta na stronie: https://niewolnica-swojego-pana-i-wladcy-bdsm.blogspot.com/2024/09/weekend-z-kara-w-tle.html
 
Kobieta

Kicia.s

Cichy Podglądacz
Cześć kochani!



Od kilku lat jestem niewolnica BDSM i często jak otrzymuje wiadomości na maila od czytelników przewija się pytanie jak to jest być niewolnica BDSM w życiu codziennym.

Jak wiecie z poprzednich moich wpisów, jestem niewolnica 24/7. Oznacza to, że moje życie jest całkowicie podporządkowane mojemu Panu i naszemu Synkowi, który również poniekąd jest moim Panem. Podporządkowanie, o którym wyżej pisałam, dotyczy każdej sfery mojego życia, od seksu po pomalowanie paznokci u stóp aż po zrobienie siusiu czy innej takiej czynności. Bez wcześniejszej zgody Pana nie mogę nic zrobić, nawet gdzieś wyjść. Do tego potrzebuje tzw. przewodnika, który wyprowadzi mnie na spacer :)
W tym celu jeśli Pana nie ma w domu, a ja np. jestem umówiona do kosmetyczki, to Pan powiadamia wtedy kogoś z jego znajomych (musi to być Master lub Domina) przyjeżdża po mnie i wtedy razem jedziemy do wybranego miejsca. Najczęściej są to Dominy, bo wtedy razem pójdziemy do salonu piękności się odpicować. Jeśli chce natomiast pójść po zakupy do sklepu niedaleko naszego domu, to mogę wyjść z naszym Synkiem.

Reszta na stronie: https://niewolnica-swojego-pana-i-w.../jak-to-jest-byc-niewolnica-bdsm-w-zyciu.html
 
Kobieta

Kicia.s

Cichy Podglądacz
Cześć :)



Pojechałam z moim Panem i naszym dzieckiem za miasto do domku nad jeziorem w czasie lata.
Będąc na miejsce, sama musiałam przynieść wszystkie walizki, a potem kiedy już rozpakowałam je wszystkie, poszliśmy na spacer wzdłuż jeziora.

Dwie godziny później, kiedy już byliśmy blisko naszego wynajętego domu, nasz synek poszedł się pobawić w piasku a mój Pan w tym czasie, kazał mi się rozebrać do samej bielizny, miałam na sobie czarne koronkowe stringi i taki sam stanik. Kiedy już pozbyłam się wszystkich warstw odzieży łącznie ze stanikiem, związał mi ręce z przodu oraz założył pętlę na szyję. Następnie pociągnął za końcówkę jednego z nich, zapętlając ciaśniej węzeł. Węzeł był ciasny, jednak mogłam całkiem swobodnie oddychać. Kiedy wiec byłam już gotowa, zaprowadził mnie tak skrępowaną kilkanaście metrów do najbliższego drzewa. Potem Pan przerzucił przez najgrubszą gałąź pozostałą część liny i pociągnął za niego, co spowodowało, że natychmiast stanęłam na samych palcach u stóp. Moje ręce miałam podniesione wysoko ponad moją głowę. Reszta sznura została zawiązana wokół drzewa.

Reszta na stronie: https://niewolnica-swojego-pana-i-wladcy-bdsm.blogspot.com/2024/10/wyjazd.html
 

Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry