• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Blanka cz.3

Mężczyzna

MJ23

Cichy Podglądacz
Po dłuższej chwili Blanka weszła do pokoju. Chłopaki leżeli tak jak ich zostawiła, ale wydawało się, że wracała im świadomość. Usiadła na dywanie i zastanawiała się jak by tu ocucić kolegów.

- Mieliście kiedyś ze mną jakieś fantazje? - zapytała nieśmiało Blanka

- No mi się parę razy zdarzyło - wybuchnął śmiechem Grzesiek

- Haha, no mi też - zaśmiał się Olek, po czym zapytał - A ty Blanka? Jakieś fantazje z nami w rolach głównych?

- No... tak, czasami mi tak myśli uciekały - odpowiedziała Blanka

- Serio? No to opowiadaj!

- A to nic takiego, wiecie, w moim wieku to bardziej marzyłam o całowaniu się z wami - odpowiedziała Blanka rumieniąc się przy tym

- Ooo jak słodko! - zaśmiał się Olek, na co Blanka zareagowała niezgrabnym ciosem w jego ramię

- Nie nabijaj się ze mnie! Ja nawet nie sądziłam, że mogę się wam podobać... - odrzekła Blanka

- Ja to nie zapomnę jak jechaliśmy pociągiem nad morze - zaczął opowiadać Grzesiek - nie było miejsc w przedziale i całą drogę siedziałaś mi na kolanach. Próbowałem skupić uwagę na czymś innym, ale ty ciągle kręciłaś pupą po moim kroczu. Przez chwilę myślałem, że robisz to specjalnie! No i przed wysiadką musiałem iść do toalety się przebrać! - ryknął śmiechem Grzesiek

- Oj ty! To było dawno temu! - Blanka udała oburzenie - ale faktycznie, od zawszę lubiłam siadać wam na kolanach, choć pewnie nie wiedziałam, dlaczego - uśmiechnęła się dziewczyna

- No ja też pamiętam ten wyjazd - zaczął Olek. Pamiętam jak pewnego popołudnia zasnęłaś w namiocie. Ja chyba rysowałem coś wtedy. No i cóż, twoja pupcia w tym stroju kąpielowym wyglądała obłędnie.

- Podglądałeś mnie jak śpię?! Już mi tu opowiadaj wszystko! - zaśmiała się Blanka

- No na podglądaniu się nie skoczyło - kontynuował Olek - w gatkach miałem już grubo i musiałem sobie ulżyć. Ledwo na ciebie nie wskoczyłem! Zwaliłem tylko do chusteczki.

- A trzeba było poprosić o pomoc - zaśmiała się Blanka

- Tak, jasne. Pewnie podniosłabyś niezły alarm

- Nie wiem, może, a może nie... - odparła Blanka

- No ja z tego wyjazdu pamiętam jeszcze jak smarowałem cię olejkiem do opalania - powiedział Grzesiek - nie wiem, dlaczego ale pozwoliłaś mi nasmarować ci pośladki, chodź były okryte dołem stroju kąpielowego. O rety, ale mi stanął wtedy. A ty chyba jeszcze nigdy nie miałaś tyle olejku na pupie. Ah jak ja miętosiłem wtedy te pośladki! Już wtedy miałaś taką figurę, że myślałem tylko o jednym!

Blanka śmiejąc się zapytała:

- Tak? A o czym?

- No wiesz, żeby, chociaż włożyć ci ręce pod ten kostium i wymacać

- A włożyć mi do pupy nie chciałeś? - zapytała zalotnie Blanka

- Pewnie, że tak, ale wiesz, młody byłem jeszcze

- Nadal jesteś, ale teraz widzę, że nie masz z tym problemu - zaśmiała się Blanka. Może wtedy też trzeba było spróbować? - zapytała po chwili Blanka

- No cóż, żałuję, że brakło mi odwagi - odpowiedział z uśmiechem Grzesiek

- Będziecie musieli mi to wszystko wynagrodzić! Mogliśmy się razem bawić już wcześniej... - powiedziała kusząco dziewczyna

- Aha jasne! I mówi to ktoś, kto fantazjował raptem o całowaniu się z nami! - wyskoczył Olek

- Będziesz mi teraz wypominał?! - obruszyła się Blanka

- No dobrze, dobrze - zaśmiał się Olek - chodź tu do mnie i daj mi tego wymarzonego całusa!

Blanka uśmiechnęła się lekko pod nosem i kucnęła bliżej leżącego Olka by go pocałować. Nie była pewna czy Olek czasem nie żartuje. Nachyliła się nad Olkiem i ku jej zaskoczeniu Olek pocałował ją namiętnie z języczkiem. Jego ręka od razu powędrowała między nogi i dalej w krocze dziewczyny, na co Blanka zareagowała śmiechem:

- Ej, tego nie było w moich fantazjach!

- To dorzucę od siebie - odrzekł Olek i wrócił do całowania dziewczyny jednocześnie pieszcząc dłonią jej krocze. Czuł, że Blance całus się podoba. Dłonią sięgnął dalej i wsunął środkowy palec w jej pupcie.

- Tak sobie to wyobrażałaś? - zapytał

- Nie zupełnie, raczej nie myślałam, że będę miała twój palec w pupie

- Ale podoba ci się prawda?

- No tak, fajnie jest. Nie przestawaj - powiedziała uśmiechnięta Blanka i pocałowała Olka. Całowali się chwilę.

- Blanka serio nie miałaś innych fantazji z nami? - zapytał Grzesiek - a pamiętasz jak się bawiliśmy w zapasy? Wtedy u ciebie w pokoju. To było dość dawno temu?

- No coś kojarzę - odparła uśmiechnięta Blanka

- Nie bez powodu namawiałem cię na te zapasy. Szans nie miałaś, ale za to ja mogłem Cię wymacać pod pretekstem zapasów. Na koniec zawsze kładłem Cię na brzuchu, blokowałem rączki a nogi rozchylałem. Potem kładłem się na ciebie. Nic nie kojarzysz? Pamiętam, jak wpychałem sztywnego fiuta w rowek między twoje pośladki. Jeżdżąc po nim udawałem radość z wygranej... Kurde spać potem nie mogłem, pamiętam.

- A tak, coś mi się przypomina, ale to faktycznie było dawno. Wiem, że lubiłam się z wami bawić, więc pewnie to też mi się podobało - zaśmiała się Blanka

- Serio żałujesz, że nie dobieraliśmy się bardziej do ciebie? - zapytał Olek, ciągle mieszając palcem w pupie Blanki

- No od zawsze was bardzo lubiłam. A może nawet coś więcej. Pewnie bym wam pozwoliła na małe, co nie co - powiedziała lekko zawstydzona Blanka

- Na przykład jak to? - zapytał Olek ruszając palcem w jej pupci

- Mhm, na przykład jak to - powiedziała Blanka i nachyliła się do Olka by dać mu całusa.

Kolejne tygodnie mijały całej trójce na wspólnych zabawach. Nigdy nie byli tak blisko. Najdłuższą przerwę mieli, kiedy Blanka wyjechała z rodzicami na wakacje i wtedy było im na prawdę ciężko.

Cdn.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Blanka cz.2 Opowiadania erotyczne 0
M Blanka Opowiadania erotyczne 3

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry