• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Blanka cz.2

Mężczyzna

MJ23

Cichy Podglądacz
Minęły 3 dni od spotkania chłopaków z Blanką.

- Wiesz co, musimy do niej iść - powiedział Olek

- No... nie odezwała się od 3 dni. Dostałeś jakiegoś SMSa?

- Nie, nic. Idziemy?

- Idziemy.

Chłopaki dotarli pod drzwi Blanki. Zadzwonili. Po chwili w drzwiach stanęła Blanka.

- Cześć mała! - powiedział Olek

- Cześć

- Przyszliśmy zapytać czy wszystko gra?

- Tak, tak... wszystko gra. Chcecie wejść?

- No jasne - chłopakom trochę ulżyło

Cała trójka poszła do pokoju Blanki. Wszyscy usiedli na dywanie jak to zwykle robili.

- I co tam u was? - zapytała Blanka

- U nas ok ale trochę się martwimy o ciebie - powiedział Grzesiek

- Jest ok ale musiałam trochę przemyśleć to co się stało. Wiecie, ja nigdy tak się nie zachowywałam.

- Przepraszamy, jeśli przesadziliśmy - powiedział Olek

- W porządku. To trochę też moja wina, nie uważacie? - uśmiechnęła się Blanka

Chłopaki zaśmiali się.

- Czy żałujesz tego co się stało? - zapytał Grzesiek

- Nie, ani trochę. Jesteście mi bardzo bliscy. Tylko uważajcie z tymi zdjęciami ok?

- Jasne. Możesz być o to spokojna.

Nastała niezręczna chwila.

- Podobałam się wam?

Chłopaki zaniemówili.

- Jesteśmy tobą zauroczeni, nie Grzesiek? - zapytał Olek

- Oj tak... te zdjęcia oglądałem przez pół nocy - przyznał się Grzesiek

- Heh, ja też. Wybacz Blanka, ale muszę to powiedzieć. Boli mnie już ręką od oglądania tych zdjęć.

Wszyscy wybuchli śmiechem.

- Fantazjowaliście o mnie? - zapytała z uśmiechem Blanka

- No, można to tak określić - odparł Olek

- I co teraz zrobisz jeśli boli cie ręka? - zapytała Olka

- Yyy no nie wiem - Olek speszył się - masz jakiś pomysł?

Blanka wstała i zamknęła drzwi na klucz. Chłopaki popatrzeli na siebie zdziwieni.

- Może mogę wam jakoś pomóc? - zapytała zalotnie dziewczyna.

- Ale... jesteś tego pewna? - dopytywał Olek

Blanka podeszła do chłopaków a oni skoczyli na równe nogi. Uklękła między nimi. Zaczęła rozpinać spodnie Olka. Po chwili stał ze zwisającym penisem. Następnie rozebrała Grześka. Obaj stali pół goli. Blanka wzięła każdego w dłoń. Chłopaki byli trochę zestresowani ale to uczucie ustępowało i pojawiło się podniecenie. Blanka pieściła ich jednocześnie. W końcu obaj zesztywnieli w kroku. Blanka popatrzyła raz na jednego a raz na drugiego.

- Większych nie było? - powiedziała i zaśmiała się. Chłopaki tylko spojrzeli na siebie i też parsknęli śmiechem. Penisy chłopaków były na prawdę duże. Blanka nie mogła objąć ich u nasady dłonią.

- Usiądźcie na łóżku - powiedziała Blanka. Chłopaki posłusznie usiedli obok siebie. Blanka kucnęła między nogami Olka. Wzięła jego penisa w obie dłonie i zaczęła lizać jego główkę. Delikatnie i powoli. Olek czuł że serce zaraz wyskoczy mu z piersi. Blanka zaczynała go ssać. Wolną ręką powędrowała w krocze Grześka i zaczęła mu trzepać. Olek zaczął mocno oddychać. Czuł, że dziewczyna zaraz go doprowadzi do orgazmu. Blanka czując jak jego penis zaczyna pulsować w jej ustach ssała go jeszcze mocniej.

- Blanka, bo już dochodzę - powiedział Olek ale Blanka dalej robiła swoje. W końcu trysnął w ustach dziewczyny. Blanka ssała go coraz lżej. Z jej ust wylewała się sperma. Olek w końcu padł na łóżko.

Blanka przełknęła resztki spermy, przetarła usta i spojrzała na Grześka.

- Twoja kolej

Grzesiek poczuł jak dudni mu serce. Blanka przesunęła się między jego nogi i objęła jego penisa u nasady. Główkę załapała w usta i zaczęła ssać.

- O rety - wysapał Grzesiek. Oparł się łokciami o łóżko i patrzył jak jego młodsza koleżanka obciąga mu.

Blanka ssała go coraz mocniej jednocześnie trzepiąc mu ręką. Długo to nie trwało. Grzesiek zaczął ruszać biodrami i Blanka wiedziała, że finał jest blisko. Nagle poczuła jak jej usta zalewają salwy spermy Grześka. Ten aż zawył. Blanka uśmiechnęła się mają ciągle jego penisa w buzi. Z kącików ust wypłynęła sperma na jej łóżko.

Po chwili Blanka odezwała się z uśmiechem

- Było wam dobrze?

- To było... to było... - Grzesiek szukał określenia

- Chyba było nieźle? Jak na pierwszy raz - powiedziała Blanka sugerując chłopakom, że mogą liczyć na więcej

Chłopaki po paru minutach pozbierali się.

- Chyba ubrudziliśmy ci pościel - powiedział Olek ze skrzywioną miną

- To nic, poradzę sobie z tym - odparła Blanka

- Muszę się przewietrzyć - powiedział Olek wciąż nie mogąc uwierzyć w to co się stało - idziecie?

- Tak, ja też muszę - odrzekł Grzesiek

- Ja muszę zostać. Muszę pomóc mamie z praniem.

- Ok. Blanka wszystko ok? - zapytał Olek

Blanka zaśmiała się - tak, tak... zmykajcie już!

Cdn.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Blanka cz.3 Opowiadania erotyczne 0
M Blanka Opowiadania erotyczne 3

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry