• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bicie po cyckach podczas sexu

Mężczyzna

grigorek

Cichy Podglądacz
Czy wy również podczas sexu lubicie dostawać kalpsy po cyckach??? U mnie żona wręcz prosi żebym ją bił z całych sił z otwartej dłoni po cyckach podczas sexu.Do tego stopnia że na koniec są całe czerwone.I nie są to lekkie klapsy tylko intensywne i mocne bicie z otwartej dłoni z całych sił.Im mocniej ją leje tym jest bardziej podniecona i za każdym razem prosi żebym robił to mocniej.I nie ukrywam że mnie to też mega podnieca i od dłuższego czasu nie wyobrażamy sobie sexu bez porządnego lania po cyckach.
 
Mężczyzna

On!

Cichy Podglądacz
To chyba niebezpieczne. Prawie tak samo niebezpieczne jak podniecające.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Zdecydowanie miejscem na klapsy jest pupa, silniejsze, słabsze ale zawsze tam, cycki rzecz święta i nie przyszło nam do głowy je tak "piescić" a poza tym to chyba faktycznie niebezpiczene
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Cóż, zdarzało się z jedną panią, szczególnie jak dominowałem, jednak nie aż tak mocno. Było to na wyraźne jej wcześniejsze życzenie i podniecało mnie tylko dlatego, ponieważ ją niesamowicie nakręcało :devilish:
 
Mężczyzna

kreda

Nowicjusz
Też zależy od dnia cyklu też. Moja można wytrzaskac po cyckach bez rozgrzewki jak jest owulacja. Wtedy ma też najbardziej zboczone pomysły i odwaza się o nich mówić.
Jak jest bliżej okresu to muszę delikatniej.
 
Mężczyzna

ŁowcaWłosów

Cichy Podglądacz
Moja kobieta lubi nieco brutalniej gdy ją dominuje, więc są klapsy w piersi. Generalnie podnieca ją ból do pewnego stopnia, niemniej jeden sutek ma przekłuty i z nim należy postępować delikatnie
 
Mężczyzna

grigorek

Cichy Podglądacz
Poczytałem wasze odpowiedzi i stwierdzam że chyba z żoną jesteśmy albo zboczeni albo bardzo dziwni 🤣🤣😁🤪Bo u nas mocne bicie po cyckach jest na początku dziennym.W sumie to każdy lubi coś innego i każdy jest inny...
 
Mężczyzna

Anek58

Cichy Podglądacz
Poczytałem wasze odpowiedzi i stwierdzam że chyba z żoną jesteśmy albo zboczeni albo bardzo dziwni 🤣🤣😁🤪Bo u nas mocne bicie po cyckach jest na początku dziennym.W sumie to każdy lubi coś innego i każdy jest inny...
Jak pierwszy raz czytałem De Sade - myślałem ze to czysta fikcja. A to popatrz Pan - są tacy co ból lubią a nawet sami sią kaleczą i to gdzie - w same sutki . aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Jako że jestem prawdziwym polaczyną, ku uciesze moich fanów, w tym jednego, który już się w temacie wypowiedział, dokonam wyautowania. Nie wiem, jak to jest uderzyć kobietę w nagi cyc, albowiem żadna z moich partnerek seksualnych nie miała biustu.
Nie zasłużyłem sobie na kontakty seksualne z kobietami, które miałyby wyraźny biust. Śmiało możecie nazwać moje zachowania seksualne heteroseksualizmem zastępczym.
Tak się przegrywa!
Raz incel, zawsze incel!
 
Mężczyzna

kreda

Nowicjusz
Jako że jestem prawdziwym polaczyną, ku uciesze moich fanów, w tym jednego, który już się w temacie wypowiedział, dokonam wyautowania. Nie wiem, jak to jest uderzyć kobietę w nagi cyc, albowiem żadna z moich partnerek seksualnych nie miała biustu.
Nie zasłużyłem sobie na kontakty seksualne z kobietami, które miałyby wyraźny biust. Śmiało możecie nazwać moje zachowania seksualne heteroseksualizmem zastępczym.
Tak się przegrywa!
Raz incel, zawsze incel!
Okej
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Poczytałem wasze odpowiedzi i stwierdzam że chyba z żoną jesteśmy albo zboczeni albo bardzo dziwni 🤣🤣😁🤪Bo u nas mocne bicie po cyckach jest na początku dziennym.W sumie to każdy lubi coś innego i każdy jest inny...
Najważniejsze, że odnalazły się dwie osoby, które lubią to samo ;)
 
Mężczyzna

MarStrong

Cichy Podglądacz
Czy wy również podczas sexu lubicie dostawać kalpsy po cyckach??? U mnie żona wręcz prosi żebym ją bił z całych sił z otwartej dłoni po cyckach podczas sexu.Do tego stopnia że na koniec są całe czerwone.I nie są to lekkie klapsy tylko intensywne i mocne bicie z otwartej dłoni z całych sił.Im mocniej ją leje tym jest bardziej podniecona i za każdym razem prosi żebym robił to mocniej.I nie ukrywam że mnie to też mega podnieca i od dłuższego czasu nie wyobrażamy sobie sexu bez porządnego lania po cyckach.

Nigdy tego nie robiłem, ale im dłużej o tym myślę tym bardziej chciałbym spróbować ;)
 
Mężczyzna

Ciekawy doświadczeń

Nowicjusz
Moja.ukochana to lubi lubiła też mocne gryzienie sutkow i ból jaki to sprawiało. Ale od czasu kiedy ma kolczyki już jest delikatniej bo wrazenia silniejsze. Ale czasem po zabawach na cyckach pojawiają się siniaki co ma.swoj urok bo przypominają ze było ostro:)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry