• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Badania w celu przepisania tabletek antykoncepcyjnych

Status
Zamknięty.

angelek

Cichy Podglądacz
Czy ginekolog najpierw bada kobiete aby sprawdzic jakie tabletki beda dla niej najodpowiedniejsze a pozniej je dopiero przepisuje?jesli tak,to jakie to sa badania?z gory dzieki.
 

gonia

Erotoman
no raczej powinien zeby wiedziec jakie sa odpowiednie dla jej organizmu ja miałam cytologie i jakies cos tam pobierali mi krew :)
:)
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Cytologia jest badaniem wykrywającym raka szyjki macicy, więc z przepisaniem tabletek nie ma niczego wspólnego.

Idziesz do ginekologia i robisz sobie badanie na "gospodarkę hormonalną" (krew Ci chyba pobierają i robią potem dokładne badania). To jest najbezpieczniejsza metoda przepisania tabletek, ponieważ lekarz wie, jaką dawkę hormonów przepisać i czy w ogóle może te tabletki przepisać.
 

gonia

Erotoman
Koszałek Opałek napisał:
Cytologia jest badaniem wykrywającym raka szyjki macicy, więc z przepisaniem tabletek nie ma niczego wspólnego.

Idziesz do ginekologia i robisz sobie badanie na "gospodarkę hormonalną" (krew Ci chyba pobierają i robią potem dokładne badania). To jest najbezpieczniejsza metoda przepisania tabletek, ponieważ lekarz wie, jaką dawkę hormonów przepisać i czy w ogóle może te tabletki przepisać.
no koszałek wszechwiedzacy wie najlepiej ;/

tylko tak jakos wyszło ze ja miałam i cytologie moze masz dziewczyne i od niej mozesz to wiedziec moze i o tym czytałes ale ja była u lekarza i takie badanie miałam co oczywiscie nie znaczy ze kazda je musi miec :>
 

angelek

Cichy Podglądacz
bo ja wlasnie bylam u lekarza po tabletki anty i lekarz po prostu mi je przepisal (harmonet).pani ginekolog badala mnie ale byly to zwykle badania ktore przeprowadza sie podczas pierwszej wizyty u ginekologoa.moze powinnam isc wiec do innego ginekologa?bo juz sama nie wiem czy mam kupic te tabletki(a okres mi sie powoli zbliza).
 

gonia

Erotoman
wiesz co nie wiem ale wydaje mi sie ze powinien ci lekarz zrobic badania musi wiedziec czy przepisane tabletki beda dobre dla Twojego organizmu...
mi jakos pierwsze opakowanie rowniez przepisała harmonet tylko wtedy nie miała wyników wziełam je ale nie były dla mnie dobre i na tym 1 opakowaniu sie skonczyło mialam dziwne skutki uboczne ktore mi przeszły jak zaczełam brac inne proszki wiec nie wiem zrobisz jak uwazasz ale lepiej by było miec pewnosc ze to sa dobre proszki a nie po prostu sa bo sa
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Lekarz nie ma obowiązku wysyłania pacjenta na takie badania, leży to tylko i wyłącznie w gestii pacjenta lub ewentualnej dobrej woli lekarza - dopuki tabletki antykoncepcyjne nie będą przynosić skutków śmiertelnych w momencie złego ich dobrania ;) .
 

gonia

Erotoman
moze nie ma obowiazku ale raczej powinien to zrobic :> i to nie jest zadna dobra wola lekarza...
zreszta nie chciałbys miec chyba skutkow ubocznych tylko czuc sie dobrze prawda?
no i nie przesadzaj ze skutkami smiertelnymi
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Z tymi skutkami śmiertelnymi to był żart oczywiście ;) . Co do skutków ubocznych to owszem nie chciałbym ich mieć dlatego zaznaczam, że to w gestii pacjenta leży czy chce aby mu wybrano tabletki od ręki czy po dokonaniu badań (ryzyk fizyk).
 

grze

Seks Praktykant
A ja wcale nie uwazam ze sa potrzebne badania wystarczy dobrze wypytac pecjetke o wszytsko czy ma tendencje do tycia czy ma duza ilosc hormonow itd.lekarz mojej pani wypytal ja o wszytko dostala tabletki i sa b.dobrze dobrane.
 

gonia

Erotoman
Koszałek Opałek napisał:
A przepraszam, bo chyba czegoś nie wiem: skąd dziewczyna zna odpowiedz na pytanie "czy ma dużą ilość hormonów"? :shock:
chyba musi byc wrozka albo moze miała takowe badanie i wie...
ale grze wydaje mi sie ze raczej wypytanie pacjentki wszystko nie wystarczy bo jednak badania to badania to ze akurat lekarz tak postapił z Twoja dziewczyna to nie znaczy ze to dobry sposob..
 

angelek

Cichy Podglądacz
oj wiec chyba jednak widze ze bede musiala udac sie do innego ginekologa.jezeli mam juz zaczyc uzywac tych pigulek to rzeczywiscie chce sie dobrze bo nich czuc i nie chce miec zadnych skutkow ubocznych bo to przeciez bez sensu.a lekarz o nic mnie nie pytal...tylko przepisal te tabletki.
 

madzia

Podrywacz
PRZECIEZ LEKARZ ROBI ZWYKLE BADANIA NA KRZEPLIWOSC KRWI I COS TAM JESCZE... WATROBA CZY COS. A POZIOM HORMONOW JEST BADANIEM PLATNYM! I TAKIEGO NAM NIE ROBIA TYLKO TO ZWYKLE 1 O KTORYM PISALAM.
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry