• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bad dragon dildo w Europie :)

Donalen

Cichy Podglądacz
Hejka :) Liczę na waszą pomoc, poszukuję europejskich sklepów z dildo i innymi zabawkami w klimacie animal/fantasy :)
Wiem o Bad Wolf z poslkich sklepów ale oferta jest troszkę uboga, dlatego liczę że ktoś wskaże mi coś nowego, fantastycznego i niekoniecznie małego ;>
 
  • Like
Reactions: tpo
A

Anika

Guest
Nikt nie odpowiedział, znaczy sklepów brak :) Oprócz tego Bad Wolfa to chyba tylko szukanie na allegro zostaje, bo sexshopy mają raczej standardowe wyposażenie. Ewentualnie można spróbować zamowić z zagranicy, ale to się pewnie słabo opłaca z tendencją do wcale.

Parę zabawek w klimacie fantasy dla niezorientowanych w temacie ;)

 

Seba4444

Cichy Podglądacz
Dlaczego ludzie wybierają to, a nie zwykłe gumowe dildo? Mi się to wydaje dziwne, aczkolwiek nie oceniam. Po prostu mam wrażenie, że są o wiele lepsze dilda, bez całego wydziwiania. ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Łowca Nagród

Cichy Podglądacz
Dlaczego ludzie wybierają to, a nie zwykłe gumowe dildo? Mi się to wydaje dziwne, aczkolwiek nie oceniam. Po prostu mam wrażenie, że są o wiele lepsze dilda, bez całego wydziwiania. ;P
Gadżety/dilda od firmy Bad Dragon faktycznie są dziwne, ale nie dla wszystkich. Mają różne kształty i rozmiary. Dlaczego ludzie wybierają to, a nie zwykłe gumowe dilda? Już udzielam odpowiedzi. Akurat wybór Bad Dragon jest bardzo dobrym pomysłem w porównaniu do zwykłych gadżetów ogólnie dostępnych na alledrogo i sklepach internetowych, czy stacjonarnych. Dlaczego? Zabawki BD są wykonane z niezwykłą starannością z bezpiecznego materiału, czyli silikon medyczny (nie mylić z klejami, czy masami silikonowymi stosowanymi powszechnie np. w motoryzacji. Ogólnie dostępne dilda innych producentów są wykonane głównie z PVC (polichlorek winylu) zawierający ftalany, które są toksyczne a używane w celu zmiękczenia PVC. Oczywiście producenci podkreślają, że ich gadżety nie zawierają ftalanów. Dilda od Bad Dragon są więc w 100% bezpieczne dla zdrowia, czego nie można powiedzieć o innych produktach które mogą powodować różnej maści dolegliwości (uczulenia czy podrażnienia miejscowe to jeszcze mały problem, bo gdy ktoś zaobserwuje u siebie, że coś jest na rzeczy to można zaprzestać używania, natomiast, gdy nie ma żadnych objawów to zatruwamy swoje ciało i nie jesteśmy świadomi zagrożenia).
Wychodzi na to, że te dziwaczne dilda Bad Dragon są jednak lepsze jakościowo i bezpieczne. Kupując tego typu gadżety wybierajcie wykonane z silikonu medycznego. Z tego, co się orientuję gadżety wykonane z TPR (elastomery termoplastyczne) są bezpieczne dla zdrowia, ale problemem jest to, że ten materiał jest porowaty więc może być problem z dokładnym czyszczeniem i odkażaniem, a jak wiemy zarazki, bakterie, wirusy, grzyby i pleśnie są wszędzie.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Myślę, że są też dobre dioda z bezpiecznych materiałów o ludzkich kształtach. A dlaczego ludzie te z BD wybierają? Bo ich kręcą klimaty furry/animal po prostu... I ja to rozumiem, bo sam bardzo lubię oglądać czasem niektóre obrazki z e621.net oprócz masy kiepskich jest też pełno przecudnych, np. autora "black-kitten". Bardzo rajcujace komiksy. Po prostu są przeróżne fetysze i fantazje.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry