• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Aukcja

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Witam🙂
Na różnych stronach i forach erotycznych (zwłaszcza azjatyckich) coraz większą popularność zdobywają filmiki dotyczące cuckold jednak ostatnio w tą tematyke wkomponowane są aukcje np żona która jest licytowana.
Sadząc po liczbie wyświetleń zainteresowanie jest ogromne.
Jako kobiete też mnie to zainteresowało 🙂
Co o tym myślicie? Może ktoś realizował taką fantazje?
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Kilka dni temu byłam wraz z mężem zaproszona do naszych znajomych na taką licytacje. Myślałam że to taka ustawka która będzie nawiązywać do filmów które krążą po internecie. Znajomi posiadają dom na uboczu oprócz nas i właścicieli byli tam jeszcze trzej mężczyźni ktorzy znali się z gospodarzami i pewna para (deklarowali że są małżeństwem jednak mam wątpliwości) dla mnie wyglądało to że są parą która w ten sposób zarabia na życie, oczywiście to subiektywna ocena. Jednak efekt ogólny był do zaakceptowania.
Kobieta stała na taborecie prezentując swój biust, natomiast "mąż" licytował ją.
Co dziwne ci trzej obecni faceci łyknęli to i mocno zaangażowali się w tą licytacje.
Kwota finalna 800 zł. Później wzywały nas inne obowiązki i musieliśmy opuścić ich dom. opuścić ich dom . Dla mnie kolejne erotyczne doświadczenie i weryfikacja nowego chyba bardzo rzadkiego fetyszu. 🙂
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry