Wcześniej jakaś dziewczyna napisała, że jak nikt się nie dowie, to nie ma zdrady. Więc nie za bardzo wiem, o co Ci chodzi. Bardziej podniecające jest jak wiesz. A jak nie wiesz, to nie ma o czym pisać. A jak się dowiesz i nie jest to po Twojej myśli, to rozstanie, a nie podniecenie.