• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Związek a perwersje

Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Tylko trochę. Ja bym chciał więcej
Mam podobnie tzn w sumie częściowo już miałem. Moja np nie bardzo była do 3kata z kobieta czy facetem ekstra. Dzisiaj jest odwrotnie, aczkolwiek co innego iż znalezienie odpowiedniej partnerki czy partnera do tych spraw też graniczy z cudem😐

Aczkolwiek to był początek. Pozniej doszedł strapon w moim kierunku z jej strony. Z początku nie bo to dziwne i takie tam. Ale.. gdy spr, to teraz non stop mogła by jeśli tylko zechce 😁 jeszcze chciała by go na innej wypróbować, bo na mnie i ekstra facecie już miała okazję 😉👌

Do czego zmierzam. Od tamtej pory doszły kajdanki, wiązanie oczu, pobudzanie i dawanie kary w postaci "stoi ci? Czekaj aż się zdecyduje co dalej" 😋, jest też bicz 😁 takie drobnostki, ale od dawna wiem iż moja lubi dominować, aczkolwiek jak to jej mówię to stwierdza iż tak nie jest 😋 jasne 🤣

Spokojnie. Daj sobie czasu. U mnie też to chwilę trwało wbrew pozorom, i nie mówię o tygodniu czy miesiącu. Ale warto było 😉
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry