• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Związek a perwersje

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
A co jeśli lubisz np. flaczki a partnera rzuca na sam widok? Jesz poza domem :p
Oczywiście żart (hmmm...), gosiak91 ma rację - rozmowa, delikatna próba, nic na siłę.
No i powstaje pytanie co to za marzenia, bo niektóre mogą być w ogóle nieakceptowalne...
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
A co jeśli moja partnerka nie wie o moich fantazjach a moja koleżanka wie i mogę z nią realizować wszystko? Partnerce wstydzę się powiedzieć, a koleżance nie. To jest dopiero problem...
Mało tego. Dochodzi obawa przed odrzuceniem w przypadku ujawnienia partnerce swoich fantazji, bo i tak bywa. A fantazje nie są nawet "zboczone" w powszechnej świadomości tzw. opini publicznej:unsure:
 
Mężczyzna

Suczka Julia

Cichy Podglądacz
A zaakceptowałabyś marzenia partnera, jeśli marzyłby np. o stosunku że zwłokami, psem, o zbiorowym brutalnym gwałcie lub czymś podobnym? A przecież są ludzie, którzy takie marzenia mają...
Zwłoki musiałyby być jeszcze ciepłe, chyba że otwory rozgrzać lokówką,z psem nie wiem ale z fajną suczką czemu nie 😋
Zbiorowy brutalny gwałt....?
OCZYWIŚCIE!!!!😈
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Co kiedy masz marzenia erotyczne a partner tego nie akceptuje?
Od kąd skończyłem 40l mam wiele fantazji I marzeń erotycznych. Opowiedziałem o kilku z nich mojej żonie i częściowo się zgodziła, potem wycofała. Na te na które się zgodziła już niektóre spełnione. Na inne mówi, że nie ma mowy. Próbowałem prośbą, groźbą, szantażem. Porady w stylu porozmawiaj albo daj jej czas nie działają. Obawiam się, że sam będę dalej spełniał swoje fantazje, bo żyje się raz. Usłyszałem od żony.. znajdź sobie inną nimfomankę albo idź na dziwki. Cały sęk w tym, że te fantazje dotyczyły nas obojga. Jak znam siebie to raczej dopnę swego, częściowo z nią, częściowo z kimś innym. To smutne, ale zaczynam się z tym powoli godzić.
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Może nie miałem jakichś ekstremalnych i wyjebanych w kosmos fantazji ale ze wszystkimi pomysłami starałem się podchodzic metodycznie i tak powoli, krok po kroku aż w końcu następowało pęknięcie i zgoda na każde z wymyślonych przeze mnie udziwnień. Kropla drąży skałę, jestem do bólu konsekwentny ale brutalna prawda jest też taka że dużo zależy od tego z jakim partnerem ma się do czynienia
 
Kobieta

Frytka69

Seks Praktykant
Może nie miałem jakichś ekstremalnych i wyjebanych w kosmos fantazji ale ze wszystkimi pomysłami starałem się podchodzic metodycznie i tak powoli, krok po kroku aż w końcu następowało pęknięcie i zgoda na każde z wymyślonych przeze mnie udziwnień. Kropla drąży skałę, jestem do bólu konsekwentny ale brutalna prawda jest też taka że dużo zależy od tego z jakim partnerem ma się do czynienia
To prawda co piszesz, miałam podobnie z byłym chłopakiem,był mega zbokiem i otworzył mi oczy na wiele rzeczy.
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Może nie miałem jakichś ekstremalnych i wyjebanych w kosmos fantazji ale ze wszystkimi pomysłami starałem się podchodzic metodycznie i tak powoli, krok po kroku aż w końcu następowało pęknięcie i zgoda na każde z wymyślonych przeze mnie udziwnień. Kropla drąży skałę, jestem do bólu konsekwentny ale brutalna prawda jest też taka że dużo zależy od tego z jakim partnerem ma się do czynienia
O to, to.
 
Mężczyzna

Fb86

Cichy Podglądacz
Moja żona nie do końca rozumie moje fantazje. Nie jest fanką penetracji waginalnej zabawkami, więc wibrator tylko na łechtaczkę.
Nie ma nowy o wyruchaniu jej straponem, gdy jestem zamknięty w pasie cnoty. Nie zgadza się też na pegging. Po prostu.

Z pasem cnoty też zajęło chwilkę, zanim zaczęła wyjawiać chęć zamykania mnie (Aktualnie jestem zamknięty), ale to nie wymaga zmiany jej życia za bardzo, więc może to to.
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Moja żona nie do końca rozumie moje fantazje. Nie jest fanką penetracji waginalnej zabawkami, więc wibrator tylko na łechtaczkę.
Nie ma nowy o wyruchaniu jej straponem, gdy jestem zamknięty w pasie cnoty. Nie zgadza się też na pegging. Po prostu.

Z pasem cnoty też zajęło chwilkę, zanim zaczęła wyjawiać chęć zamykania mnie (Aktualnie jestem zamknięty), ale to nie wymaga zmiany jej życia za bardzo, więc może to to.
Nic z tego nie wymaga zmiany czegokolwiek. Sam używałem strapona wobec siebie, tzn moja go używała i jest to mega doznanie. Zabawek też swojej kupiłem, ale "to nie dla niej, woli prawdziwego" No z jednej strony fajnie..

U mnie też wiele rzeczy musialo "odczekac" swój czas zanim doszło do czegoś. Cierpliwości kolego, a się uda 😉👍
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Moja żona nie do końca rozumie moje fantazje. Nie jest fanką penetracji waginalnej zabawkami, więc wibrator tylko na łechtaczkę.
Nie ma nowy o wyruchaniu jej straponem, gdy jestem zamknięty w pasie cnoty. Nie zgadza się też na pegging. Po prostu.

Z pasem cnoty też zajęło chwilkę, zanim zaczęła wyjawiać chęć zamykania mnie (Aktualnie jestem zamknięty), ale to nie wymaga zmiany jej życia za bardzo, więc może to to.
A jak ją zadowalasz, gdy jesteś zamknięty?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry