• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żona z innym lub z innymi

Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Jeśli sama nie zechce na 100% nic z tego nie będzie a jeśli będzie to potem będzie źle
 

Cupido

Cichy Podglądacz
Cuckold ciekawa sprawa, jednak to bilet w jedną stronę, potem nie ma już powrotu do tego co było. Jeśli partnerka ma wątpliwości to warto się zastanowić co ważniejsze: spełnienie fantazji czy realna osoba znajdująca się tuż obok.
 

CumOnHerFace

Nowicjusz
Strasznie mnie podnieca używanie cudzych żon. Czasem marzy mi się po prostu zwalić konia na klęczącą kobietę, a czasem chcialbym włożyć do cipki kobiecie której przed chwilą kilku samców spuściło się na twarz.
 
Kobieta

AGATKACHCE

Nowicjusz
Strasznie mnie podnieca używanie cudzych żon. Czasem marzy mi się po prostu zwalić konia na klęczącą kobietę, a czasem chcialbym włożyć do cipki kobiecie której przed chwilą kilku samców spuściło się na twarz.
Po to jesteśmy żeby nas można ruchac już nie pamiętam kiedy się kochałam bo ciągle chce być ostro zerzneta nawet ostro mnie można kutasem w buzie jebac aż się zaczynam dusić od tego jak pakuje do gardła swoją pale bardzo lubię jak mnie nazywają podczas sexu kurwisko albo że jestem szmata lachociagara że jestem bardzo mocno rozjebana między nogami od dawania kademu dupy lubię to jak mnie po twarzy kutasem udawaja twardym wielkim
O rany jakbym chciał widzieć jak ktoś wali konia patrząc na moją żonę 🥰
Mojego bardzo mocno podnieca jak mogą mi inni przy nim pakować w cipe swoimi paluchami
Strasznie mnie podnieca używanie cudzych żon. Czasem marzy mi się po prostu zwalić konia na klęczącą kobietę, a czasem chcialbym włożyć do cipki kobiecie której przed chwilą kilku samców spuściło się na twarz.
Podaj gmail to może się pokaze
Fani czekają na więcej szczegółów 😀
Czyli
 
Mężczyzna

Cuck

Cichy Podglądacz
Widzę masz o wiele więcej doświadczeń w cuckoldzie niż ja z moją żoną.

Moja hotka uprawiała seks w sumie może z 7 facetami w trakcie naszego związku? Wliczając w to lody bez wsadzania do cipeczki. I zawsze bez mojej obecności. Więc mogłem tylko po jej powrocie do domu pmposłuchać i pooglądać jak wygląda po tym jak ja wyobracali i co się działo :).
 
Kobieta

AGATKACHCE

Nowicjusz
Widzę masz o wiele więcej doświadczeń w cuckoldzie niż ja z moją żoną.

Moja hotka uprawiała seks w sumie może z 7 facetami w trakcie naszego związku? Wliczając w to lody bez wsadzania do cipeczki. I zawsze bez mojej obecności. Więc mogłem tylko po jej powrocie do domu pmposłuchać i pooglądać jak wygląda po tym jak ja wyobracali i co się działo :).
Szczerze mówiąc to mnie bez mojego faceta już tylu gości mogło walić mój bardzo mocno lubi jak mu opowiadam o tym jak mnie inni wala
 
Kobieta

AGATKACHCE

Nowicjusz
Widzę masz o wiele więcej doświadczeń w cuckoldzie niż ja z moją żoną.

Moja hotka uprawiała seks w sumie może z 7 facetami w trakcie naszego związku? Wliczając w to lody bez wsadzania do cipeczki. I zawsze bez mojej obecności. Więc mogłem tylko po jej powrocie do domu pmposłuchać i pooglądać jak wygląda po tym jak ja wyobracali i co się działo :).
Nawet dzisiaj z szwagrem mojego faceta poszłam do luzka Ale już nie raz mnie on walić mógł
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Żona z innym Seks 224
C Moja żona była z innym - Pogadam o tym z facetem Seks 30
M Inne Żona pierwszy raz z kimś innym Opowiadania erotyczne 5
W Żona nie chce uprawiać seksu Porady seksualne 8
Michal29 Żona Fetysze i perwersje 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry