• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

"Zimna krew" w nieoczekiwanych erotycznych sytuacjach.

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Czy zdarzyło się wam że musieliście zachować tzw "zimną krew" i nie wykazywać zainteresowania lub wręcz zgasić emocje aby nie eskalować erotycznego napięcia🤔
Miałam takie zdarzenie w Hiszpanii, kiedyś w okresie wakacyjnym pracowałam w pewnym nadmorskim klubie dla wczasowiczów, była to specyficzna praca polegająca na "wciąganiu" ludzi z ulicy do klubu, czasami jakieś ulotki, natomiast w samym lokalu udając" turystkę " zawsze jako pierwsza z tłumu zgłaszałam się gdy prowadzący organizował np Wybory Miss mokrego podkoszulka, tego dnia tak właśnie było jako pierwsza znalazłam się na scenie i gorąco namawiałam aby inne kobiety też brały udział w konkursie.
Tego dnia większość klientów była z europy wschodniej , zgłosiły się trzy kobiety po wszystkim udałam się tak jak zawsze do toalety która była niejako na zapleczu klubu (nikt oprócz mojego męża i oczywiście pracowników lokalu tam się nie kręcił) chciałam pójść pod prysznic przebrać się i następnie do swojego pokoju w hotelu obok. Ktoś oblał mnie czymś słodkim prawdopodobne sokiem, uwijałam się szybko byłam już spódnicy, mialam zrobić sobie makijaż założyć bluzkę i wyjść. Podczas gdy sięgałam po torebkę stojąc przed lustrem, otwierają się drzwi w pierwszym momencie pomyślałam że to mąż jednak niestety nie. Wchodzi młody chłopak z piwem w ręku i słyszę " ona tu jest" wraz za nim widzę kolejnego "rodaka" z browarem. Zrobiło się dziwnie 🤔 na chwilę zapadła cisza, chciałam sięgnąć po bluzkę która była na wieszaku niestety na przeszkodzie do niej byli ci dwaj. Pomimo pierwszego wrażenia nie byli mocno pijani, nie zasłoniłam piersi w pierwszym momencie że względu na duże zaskoczenie po chwili próbowałam to zrobić torebką., w klubie zwracałam się do polskich turystów więc wiedzieli że jestem z Polski. Miałam złe przeczucie, napięcie wzrastało co było widać po nich, wyrwałam jednemu to piwo z ręki i wylałam, krzycząc głośno jednocześnie sięgnęłam po moja bluzkę i jednocześnie otworzyłam drzwi wywalilam jednego , jego kolega gadając "spoko" spoko" "co ci odbiło" sam wyszedł.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Odnośnie tego zdarzenia dostałam od kilku z was pytania czy nie obawiałam się że trafię na kogoś znajomego czy członka rodziny - oczywiście brałam to pod uwagę jednak myślałam że nigdy do tego nie dojdzie. Niestety stało się inaczej był to ostatni "sezon" gdy jeszcze dorywczo pracowałam w tym klubie byliśmy już na etapie rozkręcania własnej firmy, to były ostatnie dni sierpnia i zarazem koniec naszego pobytu w Hiszpanii , wieczorem byla organizowana dyskoteka dla gości w trakcie jej trwania były wybory Miss mokrego podkoszulka. Wtedy pamiętam wyjątkowo oprócz mnie tylko jedna kobieta brała w tym udział.
Wszystko było jak zawsze do momentu gdy na sali zobaczyłam mojego kolegę ze szkoły podstawowej to był prawdziwy szok.
Nie wiedziałam czy jest sam, może z żoną (jeśli ja ma) może jest ktoś inny z naszego miasteczka?? Dużo pytań, generalnie wiedziałam że jestem spalona. Z Darkiem nie utrzymywałam nigdy jakichkolwiek kontaktów, jednak widywałam go w naszym miasteczku z tego co kojarzyłam był stolarzem. Po wyborach mokrego podkoszulka zaczęła się dyskoteka wtedy postanowiłam go szukać wśród gości. Niestety nie udało mi się go znaleźć. Wiedziałam jednak ze napewno jest gościem hotelu, idąc przez hol w kierunku restauracji zauważyłam go idącego z jakimiś facetami odczekałam na moment gdy był sam i podeszłam, było mi cholernie głupio i pomimo tego że zawsze jestem wygada a tutaj rozmowa się naprawdę nie kleiła, próbowałam się jakoś wytłumaczyć jednak wiadomo że nie miało to większego sensu. On też chyba początkowo czuł się niezręcznie, było naprawdę głośno i trzeba było wręcz krzyczeć więc zapytałam o nr pokoju powiedział "przyjdź do mnie tylko się odpowiednio ubierz" okazało się że jest na tym samym piętrze co my. Później o wszystkim powiedziałam mężowi, chciałam od Darka dowiedzieć się czy jest z nim ktoś kto mnie zna? Oraz co on myśli?? , naprawdę nie byłam pewna co będzie i jak on się zachowa, czy tym co zobaczył będzie się dzielił z innymi??
Szybko umalowałam się, założyłam na siebie czarną długą spódniczke pod którą miałam stringi, czarny satynowy biustonosz i szpilki. Gdy otworzył drzwi był mocno zdziwiony w drzwiach stał obok mnie mój mąż który podał mu rękę i poszedł. Sama weszłam do środka ponieważ nastała niezręczna cisza będąc w środku od razu rozpiełam biustonosz i znowu cisza, byłam czerwona jak burak 😖, stoje toples na wprost niego uśmiechając się sztucznie wtedy mówie ze widziałeś mnie taką tam na scenie więc chyba teraz nie będziesz zgorszony. Ponieważ nie jest rozmowny zaczynam nawijać trochę przy tym gestykulujac tak aby wprawić piersi w ruch i kołysanie. I wtedy słyszę" myślałem że przyjdziesz ubrana normalnie" gdy to usłyszalam poprostu chciałam się zapaść pod ziemię 😖😖😖😖
Totalna wtopa 😠
Słyszę "Aneta to naprawdę jesteś Ty?? “
Było mi cholernie głupio.
Patrzył na mnie z ogromnym niedowierzaniem 😳
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Moja żona (lekarka) kiedyś była na rutynowej kontroli u ginekologa i okazało się, że podczas badania był obecny jako stażysta jej kolega ze studiów. Już samo to, że była nago przed ginekologiem i swoim kolegą jednocześnie był dla niej dość krępujący, jednak kulminacją było jak ginekolog kazał stażyście zbadac jej piersi, najpierw manualnie a potem potwierdzić obserwacje przez USG. Widziała, że też był skrępowany bo to były jego początki ale widać było przez spodnie, że mu stanął.
Miała też kilka przypadkowych spotkań w saunie, z kolegami z pracy czy ze studiów, a nawet z wykładowcą uczelnianym. Ogólnie to bardzo lubi, jak obcy faceci na nią patrzą kiedy jest naga ale jednak spotkanie nago kogoś znajomego, to co innego i było to krępujące.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Samolubna i zimna Związki 2
K Czy straciłam dziewictwo jeśli pojawiła się krew? Pierwszy raz 15

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry