• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zdjecia filmiki, hostessa, osoba towarzyszaca w realnych spotkaniach

Kobieta

werkaaalo

Cichy Podglądacz
Hej, oferuje sie jako osoba towarzyszaca, hostessa na roznego rodzaju imprezach, a takze oferuje wirtualnie za spons zdjecia filmiki na zamowienie, indywidualne lub z partnerem. Oprocz form sponsoringu jesli chodzi o zdjecia filmy, to oferuje je rowniez za zalozenie konta u legalnego bukmachera z mojego kodu, za co sami zgarniacie bonus 30 zl, a ja w dodatku w nagrode dostarczam wam pare fajnych ujec. Priv
 
Kobieta

werkaaalo

Cichy Podglądacz
Jesli chodzi o spotkania to tylko na terenie PL, najlepiej zachod. Co do promocji, na fortunie za rejestracje z mojego linku zgarniacie 20 zl bonusu + ode mnie pare zdjatek, film, a na betclic za zalozenie konta + depozyt 1 zl dostajecie 20 zlotych bonusu no i oczywiscie w ramach nagrody pare zdjatek czy film ode mnie ;)
 
Kobieta

werkaaalo

Cichy Podglądacz
UWAGA! CO do promocji to okazjonalna promocja! Za pelne zalozenie konta na betclic + depozyt min 1 zl - 40 zlotych bonusu a ode mnie w ramach nagrody 10 zdjec + filmik
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry