• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zbyt szybko w pozycjach od tyłu

Mężczyzna

Doggyfan

Cichy Podglądacz
Siemka
Jestem wysportowanym, 28 letnim chłopakiem
Nie mam stałej partnerki, ale czasami uda mi się, że tak powiem, kogoś zapoznać
Ilekroć robię to z dziewczyną w pozycjach od tyłu (doggystyle czy ujeżdżanie tyłem/przysiady) strzelam mega szybko, nie jestem w stanie wytrzymać tej stymulacji
Pół biedy, jak wcześniej zaliczymy kilka pozycji i od tyłu jest na koniec
Ale najgorzej, jak dziewczyna chce od razu być brana od tyłu/dosiada.... wtedy max minuta i strzelam i jest po wszystkim, co jest strasznie dołujące i wychodzę na szybkiego
Używam oczywiście gumek, bez to by była masakra
Ostatnio miałem właśnie taką przypałową sytuację że aż postanowiłem Was zapytać, czy da się jakoś to ogarnąć
Z innymi pozycjami jakoś daje radę utrzymać
Jakieś pomysły?
Pozdro
 
Mężczyzna

MCBLACKJACK99

Cichy Podglądacz
Siemka
Jestem wysportowanym, 28 letnim chłopakiem
Nie mam stałej partnerki, ale czasami uda mi się, że tak powiem, kogoś zapoznać
Ilekroć robię to z dziewczyną w pozycjach od tyłu (doggystyle czy ujeżdżanie tyłem/przysiady) strzelam mega szybko, nie jestem w stanie wytrzymać tej stymulacji
Pół biedy, jak wcześniej zaliczymy kilka pozycji i od tyłu jest na koniec
Ale najgorzej, jak dziewczyna chce od razu być brana od tyłu/dosiada.... wtedy max minuta i strzelam i jest po wszystkim, co jest strasznie dołujące i wychodzę na szybkiego
Używam oczywiście gumek, bez to by była masakra
Ostatnio miałem właśnie taką przypałową sytuację że aż postanowiłem Was zapytać, czy da się jakoś to ogarnąć
Z innymi pozycjami jakoś daje radę utrzymać
Jakieś pomysły?
Pozdro
Powiem ci że mam taką sytuację. 25 lat, zdrowy niczego nie brakuje. A jak żona zacznie ujeżdżać albo zapinam ją od tyłu to momentalnie kończę. A z kolei jak bzykam na misjonarza albo różne inne modyfikacje przodem to wszystko jest w porządku. Nie mam pomysłu co może być nie tak
 
Mężczyzna

drilll

Cichy Podglądacz
Mnie również bardzo podoba się pozycja od tyłu. Uwielbiam widok wypiętych pośladków. Może to jakiś atawizm?
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Facetem nie jestem ale powiem to samo :) mam identyczny "problem" w piesku, prone bone i wszelkich innych pozycjach odtylnych :) no za dobrze, za przyjemnie, za szczęśliwie... Szybko wtedy szczytuję, czasem wielokrotnie. Rada na ten "problem" korzystajmy więcej z tych pozycji ;)
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Shiro

Nowicjusz
Bez stałej partnerki i częstych stosunków, raczej ciężko będzie wydłużyć czas. Może przestań wtedy o seksie myśleć, tylko np jaki telewizor następny kupić, czy ściany na jaki kolor pomalować 🤣. Napięcie spadnie i znowu. W pozycjach od tyłu jest najciaśniej i zawsze będziesz najszybciej dochodził, widoki partnerki od tyłu też nie pomagają. Przestań się na partnerkę patrzeć na chwilę, każde parę sekund jest wskazane
 
Mężczyzna

MCBLACKJACK99

Cichy Podglądacz
Ja czasami myślę o jakichś starych babach albo co bym zjadł itp. w sumie czasami pomaga ale tylko w pozycjach od przodu. Od tyłu nic nie działa
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Facetem nie jestem ale powiem to samo :) mam identyczny "problem" w piesku, prone bone i wszelkich innych pozycjach odtylnych :) no za dobrze, za przyjemnie, za szczęśliwie... Szybko wtedy szczytuję, czasem wielokrotnie. Rada na ten "problem" korzystajmy więcej z tych pozycji ;)
Może wychodzą z nas wtedy jakieś zwierzęce instynkty. No i jak przyjemnie jest polizać takie wypięte dziureczki 😋 🥰
 
Mężczyzna

Doggyfan

Cichy Podglądacz
Dzięki za odpowiedzi, widzę że nie jestem sam haha
To prawda, jak raz kiedyś coś to jeszcze napięcie i podniecenie jest max….. no nic, trzeba co najlepsze zostawiać na koniec
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Zbyt mocne pompowanie penisa Porady seksualne 0
A Zbyt luźna pochwa Porady seksualne 5
W Jak poradzic sobie zbyt czesta masturbacja? Masturbacja 10
M Zbyt gruby penis ? Seks fotki i filmy 15
G Zbyt krótki stosunek Porady seksualne 13

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry