• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zbliża się nasz pierwszy raz... duże obawy :(

AdrianK

Cichy Podglądacz
Cześć wszystkim,

zarejestrowałem się tuta, ponieważ uważam, że większość osób jest tutaj bardzo dojrzała i być może udzieli mi kilku rad.

Mam 28 lat, moja partnerka 23. Jesteśmy już ze sobą jakiś czas i ostatnio rozmawiamy dużo na temat sexu. Jutro będzie u mnie nocować i być może czeka nas pierwszy raz...

Nie ukrywam, że jestem lekko przerażony :/ Bardzo ją kocham i nie chcę wyjść na frajera, który "nie podołał".

Dlatego kilka pytań:

1. Jaką pozycję proponujecie na pierwszy raz??
2. Rozumiem, że to ja mam przejąć inicjatywę w łóżku ale czy dziewczyna ma w tym przypadku tylko leżeć? Zapytam wprost - jak wygląda sprawa sexu oralnego podczas pierwszego razu??
3. Tu pytanie głównie do Pań - czy pierwszy raz bardzo boli? Chyba ostatnie czego bym chciał to zrazić do siebie moja ukochaną...

Wiem, że to mogą być infantylne, a wręcz głupie pytania.... Ale chyba każdy przed pierwszym razem miał sporo obaw. Być może macie też jakieś porady, sugestie???

EDIT:

PRZEZ PRZYPADEK ZDUBLOWAŁEM POST. BARDZO PROSZĘ O USUNIĘCIE JEDNEGO Z NICH!!
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Po pierwsze to wyluzuj, seks jest czymś co ma sprawiać Ci przyj przyjemność.

Nie musisz się denerwować tym, że "nie podołasz wyzwaniu" co najmniej z dwóch powodów :
1. Nikt od razu nie był wirtuozem w te klocki. W seksie tak jak innych dziedzinach życia trzeba się wiele nauczyć, a do tego trzeba praktyki ;)
2. Skoro również jest to pierwszy raz Twojej dziewczyny to nie będzie miała porównywania czy to był "lepszy czy gorszy" seks. Zadbaj o atmosferę, okazuj jak uczucia tak aby mogła miło wspominać ten wieczór...

... a później improwizuj, niech fantazja Cię niesie, a będzie ok. Jeśli zaplanujesz sobie cały scenariusz jak ma wyglądać ta noc, a coś pójdzie inaczej (choć nie koniecznie źle) to będziesz się stresował bo miałem robić teraz jedno, a robimy coś innego.
 
Ostatnia edycja:
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry