• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zbiornik.com Macie tam konto? Co sądzicie o tym portalu?

Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
jak wszedzie datezone jest spoko dawniej sie spotkalem nawet przez ten portal ale teraz sie popsul za duzo sciemniaczy i ludzi podszywajacych sie
 
L

lucyfer69

Guest
Nie szukam tam niewidomi czego lubię komentować zdjęcia jaki i filmy. Sprawia mi to ogromną radość.
 
L

lucyfer69

Guest
Chyba na tym forum nie ma kobiet co mają konto na zb.Zadna z pań się nie wypowiada.
 
Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
Mieliśmy tam konto (parka) niestety na 1000 piszących osób, ok 2,3 osób potrafiąca czytać ze zrozumieniem, słabo trochę (nasz rekord 63 305 wyświetleń filmu)
Spoko to prawda wiekszosc tylko sie napala a jak co do czego przyjdzie to lipa chociaz ja mam pare milych doswiadczen ale to tez jest wazne zeby normalnie pisac jak do ludzi i foty autentyczne ktore nie strasza i nie bac sie twarzy pokazac
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
Spoko to prawda wiekszosc tylko sie napala a jak co do czego przyjdzie to lipa chociaz ja mam pare milych doswiadczen ale to tez jest wazne zeby normalnie pisac jak do ludzi i foty autentyczne ktore nie strasza i nie bac sie twarzy pokazac
Niech się napalają jak lubią w końcu ten portal po coś tam jest, lubimy jak nas oglądają i może kogos zainspirujemy do działania w wiekszym gronie... ale czasami to już nam sie odechciewało czytanie dziennie ok 100 wiadomości ludzi, którzy maja jakies problemy ... ;)
 
Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
Niech się napalają jak lubią w końcu ten portal po coś tam jest, lubimy jak nas oglądają i może kogos zainspirujemy do działania w wiekszym gronie... ale czasami to już nam sie odechciewało czytanie dziennie ok 100 wiadomości ludzi, którzy maja jakies problemy ... ;)
Ja mam konto do normalnej konwersacji lubie tez patrzec i nigdy nic nie zakladam i nie narzekam juz 3 raz zalozylem konto bo wiadomo czasem trzeba odpoczac
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Ja mam tam konto bardzo długo ,miałem również wcześniej praktycznie jak zbiornik powstał,ale później się wkurzyłem jak moje fotki wyciekły na zewnątrz przez jakiś nieodpowiedzialnych ludzi i o mało co nie doszło do wpadki,mam tam fotki w damskich ciuszkach i białym haftowanym fartuszku
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry