• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zazdrość

Jeste¶cie zazdro¶ni o partnerkę/partnera ?

  • Tak, często

    Votes: 0 0,0%
  • Wcale

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    43
Status
Zamknięty.

Yossarian

Biegły Uwodziciel
A ja uważam na przykład że jestem bardzo zazdrosny, paradoksalnie moja druga połówka mówi że jest ze mną na odwrót i czuje się przy mnie wolna jak ptak :p W sumie taki układ rzeczy mi odpowiada, ufam jej całkiem a że ona dodatkowo ma niemiłe doświadczenia z zazdrośnikami z przeszłośći to jest git. :)
 

Kamcia

Cichy Podglądacz
Ja tez jestem zazdrsnik.... czasem to okazuje czasem nie. on niby nie daje mi powodow do zazdrosci ale jednak zawsze cos znajde :] musze z tym skonczyc bo co za duzo to nie zdrowo:] ale mi bardzo zalezy i nie chce stracic.... to pewnie dlatego ;)
 

gonia

Erotoman
nokia napisał:
skopałam jej reputacje i zdanie na jej temat
dlaczego to zawsze jesli chłopak gada czy cos zrobi z jakas dziewczyna to wieskzosc dziewczyn widzi wine u tej dziewczyny a nie u chłopaka? bezsensu a Twoje podejscie hmm conajmniej dziwne
 

Szarka

Erotoman
nokia napisał:
skopałam jej reputacje i zdanie na jej temat

możesz wytłumaczyć dlaczego to zrobiłaś ? bo ja za Chiny pojąć nie mogę ( czy Twój chłopak przespał się z nią w okresie kiedy byliscie razem ? ) ... a raczej jestem takim postepowaniem zniesmaczona :?
 

Szarka

Erotoman
nokia napisał:
nienawidze fałszywych ludzi, nei bede zagłebiac was w tą sytuacje, ale ona przesadziła, pozaty ja zadnych plotek nie wymyśłiłam tylko zrobiłam cos co ona zrobiła.

Nic nie kumam ale może masz rację - dajmy temu spokój, nie nasza sprawa - jednak nadal nie mogę się nadziwić, że ludzie są wobec siebie tak złośliwi i żądni pomsty.
 

Blancik87

Seks Praktykant
hmmm... w sumie to czasem jestem zazdrosna o swojego tuptusia ale ufam mu i heheh nie musze byc zazdrosna i bac sie czego kolwiek ze mnie zostawi nawet jak by miał mnie zostawic to wiem ze najpierw bysmy powaznie pogadali co i jak i czemu sie tak stało lub dzieje ale no czasami jestem zazdrosna :p ale wychodzi na to ze on bardziej niz ja :wink:
 

Vic

Cichy Podglądacz
sii napisał:
no itrudno ale prawda jest taka - ze jak nie zazdroscisz to nie kochasz :?

zgadzam sie w 100% ja jak juz widze ze zaczynam za bardzo wariowac to po prostu stopuje troszke :) i zastanawiam sie nad tym wszystkim o co jestem zazdrosna...osobiscie mam kolezanke ktora miala juz takie stany ze byla zazdrosna ze jej chlopak lezy na lozku a nie np. na niej :? a to juz mi sie wydaje jest problem
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry