• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zapach mężczyzny - wpływ przy wyborze partnera

Mężczyzna

Jagczy

Cichy Podglądacz
Musisz sam przetestować bo z tego co wiem to każdy ma inne odczucia. Sam wypróbowałem dla ciekawości bo ciekawiło mnie to czy to działa czy nie. Niektóre gorsze, niektóre lepsze. Akurat o tych co tutaj piszecie nie wiem nic ale na pewno nie polecam kupować tych najtańszych feromonów na allegro bo to jakaś ściema a nie prawdziwe feromony. Jeśli chcesz wypróbować takie mocniejsze to polecam love desire, albo pheromone essence. Zresztą poczytaj sobie o nich opinie w sieci.
 
Mężczyzna

Parawan

Cichy Podglądacz
Każdy wydziela naturalne feromony, jednak faktycznie działanie takich feromonów zostało naukowo udowodnione. Ostatnio czytałem wypowiedź profesora Lwa Starowicza i napisał, ze faktycznie są zapachy, które sa w stanie naśladować naturalne ludzkie feromony oraz że jest to naukowo udowodnione. Sam nie stosowałem jednak o love desire słyszałem ale jakość nie po drodze było mi je przetestować.
 

Soulmate86

Nowicjusz
To, ze nie moglabym być z kimś kogo naturalny zapach mi nie pasuje to oczywiste, aleeee jestem z facetem, który tak pięknie pachnie gdy się spoci, że autentycznie od razu mam ochotę go zjeść ( i zerżnąć;) ).
Perfumy to perfumy. Wiele kobiet i mężczyzn niestety nie potrafi dobrze dobrać perfum, zwlaszcza latem, albo wali tego tyle, że się idzie udusić.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry