• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

"Wszystko o Miriam"

Status
Zamknięty.

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Podobno ilość homoseksualistów rośnie. Oto jest jedna z odpowiedzi dlaczego. Coraz większa tolerancja sprawia, że nie muszą się czuć odżuceni, a w tym przypadku, aż przeciwnie (za wyjątkiem procesu). Dewiacje są pokazywane w czwartej (albo jak niektórzy mówią trzeciej) władzy, jaką jest telewizja. Stąd coraz większe zainteresowanie tą samą płcią i może dojść do katastrofy, choć to raczej jeszcze odległa przyszłość. Zawsze twierdziłem, że najgorsza telewizja to Polsat i właściwie tylko dlatego, że tam jest Bar. No ale skoro w TVN było miriam to mamy teraz tylko i wyłącznie najgorsze telewizje. Ta trzecia władza powinna myśleć o tym jak dużą możliwość manipulowania posiada i ustanowić "granice przyzwoitości". Niestety by zdobyć uwagę widza, telewizja nie cofnie się przed niczym. I w końcu będziemy mieć same wytwory MTV, EuroSportu, czy Polsatu. I wszyscy będą dewiantami.
Wg mnie realityshow nie były reżyserowane - to złe słowo. Nad uczestnikami tych programów siedzi rzesza psychologów i wszystkich im podobnych i manipulują uczestnikami tak żeby było ciekawie. Reżyserowane to za mocne słowo.
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Inżynier napisał:
Podobno ilość homoseksualistów rośnie. Oto jest jedna z odpowiedzi dlaczego. Coraz większa tolerancja sprawia, że nie muszą się czuć odżuceni, a w tym przypadku, aż przeciwnie (za wyjątkiem procesu). Dewiacje są pokazywane w czwartej (albo jak niektórzy mówią trzeciej) władzy, jaką jest telewizja. Stąd coraz większe zainteresowanie tą samą płcią i może dojść do katastrofy, choć to raczej jeszcze odległa przyszłość. Zawsze twierdziłem, że najgorsza telewizja to Polsat i właściwie tylko dlatego, że tam jest Bar. No ale skoro w TVN było miriam to mamy teraz tylko i wyłącznie najgorsze telewizje. Ta trzecia władza powinna myśleć o tym jak dużą możliwość manipulowania posiada i ustanowić "granice przyzwoitości". Niestety by zdobyć uwagę widza, telewizja nie cofnie się przed niczym. I w końcu będziemy mieć same wytwory MTV, EuroSportu, czy Polsatu. I wszyscy będą dewiantami.
Wg mnie realityshow nie były reżyserowane - to złe słowo. Nad uczestnikami tych programów siedzi rzesza psychologów i wszystkich im podobnych i manipulują uczestnikami tak żeby było ciekawie. Reżyserowane to za mocne słowo.

Polsat to rozumiem ale co Ty masz do Eurosportu?? :?
 

Blancik87

Seks Praktykant
ehhh...

ehhh moim zdaniem miriam to bardzo inteligetny/a osoba po obejrzeniu tego programy (po finale) zal mi sie jej zrobiło bo w sumie ona jako kobieta przezyła wieksza czesc swojeg zycia...
jak to ona powiedziała "mam najlepsze czesci ciała obu pułci" hehe i taka jest prawda
w sumie mozna by długo debatowac nad tym czy to facet czy baba ale no w sumie nie urodziła sie jako kobieta wiec to facet ale psyhicznie jest kobieta i to niezła ale z członkiem :lol:
Facet ktory z nia bedzie bedzie zarazem najodwazniejszym facetem na swiecie ale tez chyba bedzie w niej zakochany na zaboj w sumie miłosc przetrwa wszystko ale po co szła do tego programu :?: zeby.. no własnie nie wiem po co... ale to jej sprawa ja np bym sie wstydziła pokazac i powiedziec całemy swiatu ze mam penisa(oczywiscie to przykład) :lol:

ale sexu z taka panienka sobie nie umiem wyobrazic hehe to jest masakra w sumie widziałam foty ale nie no bez przesady...miała kase na cycki to czemu sobie cipki nie obcieła moze jak by sobie zrobiła cipke to by nie miała orgazmy.. :huh:
ja tam sie nie znam... :lol:
 

gonia

Erotoman
blancik nie rozumiem uzycia przez Ciebie w kazdym poscie tej emotki " :lol: " moze niektore posty sa smieszne ale hmm no nie wiem coz kazdy jest inny w sumie ;)
 

Blancik87

Seks Praktykant
no w sumie lubie ta buzke i moim zdaniem dobrze ja wstawiałam wyobraz sobie ze za kaddym razem sie smiałam :lol: jak widziałas ta buzke bo tak było :) ja kocham sie smiac... :) i niestety sie z tym juz urodziłam :lol: i tak mi zostanie jak to moj facet powiedział ze jestem pozytywnie walnieta to we mnie lubi :D
 

Edeq

Podrywacz
Hehe.
Jeśli mnei jeszcze pamiętacie, to pewnie wiecie jakie jest moje zdanie na ten temat :D
Jeszcze bardziej radykalne niż Inżyniera :?
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry