• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

wow

Status
Zamknięty.

Snaker

Seks Praktykant
ruth napisał:
Popieram Snaker, ruch sie zrobił :))
jak w W-wie w godzinach szczytu...
a tak serio jest wiecej postów... bo nawet ja już nie nadążam z czytaniem wszystkiego...
a poza tym mamy już 1143 użytkowników...
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Szczerze mówiąc wydaje mi się, że jeszcze parę m-cy i to forum może umrzeć śmiercią naturalną. Istnieje już tyle postów na tak rozległe tematy, że wydaje mi się, że za niedługo jedyną żywotność przejawiać będą osoby piszące topicki z powtarzającymi się pytaniami lub piszące do np. off topic
 

poison-flower

Seks Praktykant
nie jeden tak pisał, a jeszcze stoimy na serwerze, czy jak to... to się nazywa :D

a w mojej maleńkiej mieścince dziś koncert Ich Troje. cóż za katusze, pełno samochodów po bokach ulic jak na przysiędze, ludzie pozjeżdzali się ze wszystkich wiosek i wioseczek do okoła, wszedzie puszki po piwach, jednorazowe kubeczki i pijane tłumy.
Żyć, nie umierać :?
 

Manveru

Podrywacz
Poprawka - warunki wokalne ma, ale źle je wykorzyskuje. Bo zamiast rocka gra disco.

I on nie zbił "trochę kasy" - 6mln rocznego dochodu w dwa tysiące-którymś roku to IMO nie byle co.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry