• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Włosy łonowe kobiety.

Mężczyzna

Image

Erotoman
Włosy na wzgórku - ok (chociaż sama zdecydowanie wolę, gdy ich w ogóle nie ma), ale jakiś porządek tam musi być. Przerośnięty las tropikalny nie jest fajny.
Pierwsi zdobywcy, protoplaści, często musieli przedzierać się przez gęstwinę, torować sobie drogę, dlatego tak, przerośnięty las tropikalny też bywa fajny, a wszystko zależy od przyjętego punktu widzenia :p
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Kiedyś lubiłem cipeczki tylko gładko wygolone ale kilka lat temu zmieniło się to zupełnie. Od jakiegoś czasu uwielbiam zarośniete i nie myśleć tu o fryzurkach czy paskach, tylko gęstym buszu. Dotykać je, ahh wspaniałe, wytargać o nie twarz to coś pięknego. Poza tym kobiece soki na włosach łonowych pachną zupełnie inaczej, taka cipeczka nabiera charakteru a jej aromat jest dużo intensywniejszy! Jedyny minus to włosy wchodzące w zęby co średnio lubię, no ale zawsze jest jakaś cena...
😃
 
Mężczyzna

dariusz-dariuszowy

Nowicjusz
Mi się podobają np. takie:
Bardzo lubię
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Jako nastolatek pisałem anonimowe listy do dojrzałej sąsiadki , w których pisałem jak bardzo mnie podnieca itd W jednym z nich poprosiłem żeby podrzuciła mi na klatkę schodową troszkę swoich włosków łonowych.
Bardzo się zdziwiłem kiedy w umówionym miejscu znalazłem dobrze wypchane pudełko po zapałkach.
Jeszcze zanim je otworzyłem , domyślając się co jest w pudełku , spuściłem się w majtki
Uwielbiałem się masturbować cały czas je wąchając
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Gdg tak przegladam niektóre posty na forum to się zaczynam zastanawiac czy ja aby z tych normalnych bo przykladowo nie podniecają mnie włosy łonowe zapakowane w pudełko od zapałek. Co jest ze mną nie tak? 🤣
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry