• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

wloski :D

Status
Zamknięty.

kira

Seks Praktykant
meskosc, kobiecosc. nalezy do nas samych i mozemy z nia robic co zechcemy.
pozbawiajac sie włosów na ciele.... to nie zmienia mnie. moze tak mi lepiej? wygodniej? szczegolnie w sporcie. niewazne co pomysla inni. wazne jak sam bede sie czul
 

kudlaty xD

Cichy Podglądacz
hehehe ;] i zrobilem to xD heh, w sumie fajniej wyglada, fajniejsze w dotyku... xD wyglada na wieksze :rotfl: :rotfl: a swedzialo tylko przez pierwsze dwa dni ;] jest gites wg mnie i polecam :) a laska... :)) mowi ze jej to umililo pewne czynnosci :D :pP

pzdr ;>
 

gosiaa

Cichy Podglądacz
od (prawie) zawsze na świecie było tak, że kobiety były gładkie, a mężczyźni włochaci... jakby mi się trafił taki bezwłosy, to zamiast uprawiać seks, śmiałabym się pewnie :)

a w trakcie seksu oralnego, znacznie częściej mam własne włosy (z głowy!) między zębami niż kłaczki mojego faceta :)
 

kudlaty xD

Cichy Podglądacz
jak kto woli ;] mi narazie z tym jest dobrze ^^ tyle ze nie gole sie calkiem na zero, tylko jajka i penisa(tak przy okazji, to normalne ze mi troche zaczal zarastac? :p) a ten obszar ponad 'interesem' tylko przycinam :) wg mnie wyglada to troche lepiej niz wczesniej. poza tym... jest roznica robic minetke kobiecie z ogolona myszka a nie ogolona. pewnie tak samo jest z facetami wiec nie mow ;]
pzdr
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry