• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wizerunek kobiety perwersyjnej, zmysłowej, lubieżnej…

Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Ri Care — Sexy Lisa Sunstone


2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg
8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg
16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg


Ri Care — Sexy Lisa Sunstone

 
Mężczyzna

pedro193

Podrywacz
Skóra, lateks to elementy łączące wszystkie te Panie. Czy to sprawia ze te materiały kojarzą się z lubieżnościa?
Mnie do gustu przypadła pani numer 2 :)
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Skóra, lateks to elementy łączące wszystkie te Panie. Czy to sprawia ze te materiały kojarzą się z lubieżnościa?
Mnie do gustu przypadła pani numer 2
Pokazanie czegoś zgoła innego mniej popularnego, klimaty z dalekiego wschodu może znajdą zainteresowanie?
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Ja myślę że strój to za mało, żeby ocenić kobietę jako perwersyjną czy lubieżną. Kobieta może taki strój założyć, ale jednak dopełnieniem musi być jej sposób zachowania. Bo co jak się okaże że to nieśmiała kobietka, której nie przejdą przez usta nawet żadne sprośności? :D

Sorki, taka moja luźna uwaga, jakoś wszedzie swoje 5 gr muszę wcisnąć :D
 
Mężczyzna

pedro193

Podrywacz
Ja myślę że strój to za mało, żeby ocenić kobietę jako perwersyjną czy lubieżną. Kobieta może taki strój założyć, ale jednak dopełnieniem musi być jej sposób zachowania. Bo co jak się okaże że to nieśmiała kobietka, której nie przejdą przez usta nawet żadne sprośności? :D
Ach to prawda. Lubieżną i perwersyjną może być niepozorna dziewczyna w golfie i spodniami do kostek. Ale dysponujemy tu ograniczonym zasobem narzędzi dostępnych na forum :)
 
Mężczyzna

pedro193

Podrywacz
Nie rozpędzaj się z marzeniami... ha ha ha Jesteś za miły, coś knujesz na boku? ha ha ha
Do wieczora, bo mnie z pracy wywalą i tak patrzą jak na nie w pełni szybką... ha ha ha
Nic nie knuje. Po prostu lepiej być miłym niż przeciwnie :)
Ja też w pracy, na szczęście nikt nie patrzy, mogę podziwiać Panny lubieżne…
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
No, jak widzę seksowną kobietę w skórach czy lateksach, to od razu pojawiają się u mnie niegrzeczne myśli, w tym taka, że takiej kobiecie oddałbym się bez wahania. Gdyby podeszła do mnie, złapała za krawat lub za coś innego, i zaciągnęła za sobą do salonu, łóżka lub łazienki.
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
No, jak widzę seksowną kobietę w skórach czy lateksach, to od razu pojawiają się u mnie niegrzeczne myśli, w tym taka, że takiej kobiecie oddałbym się bez wahania. Gdyby podeszła do mnie, złapała za krawat lub za coś innego, i zaciągnęła za sobą do salonu, łóżka lub łazienki.
Miło CIEBIE widzieć obawiałam się, że się w pewnym stopniu obraziłeś! Jesteś oczytanym inteligentnym facetem, chciałabym wysłać na priv pewien tekst, oczekując rzetelnej oceny co do przydatności na forum. W końcu kiedyś zadałeś mi pytanie — Co oznacza prawdziwy mężczyzna?
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry