• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wciąż się starać o kobietę?

Status
Zamknięty.

ultrix

Cichy Podglądacz
Wyczytałem o tym, że kobiety pragną (a niektóre wręcz żądają) aby starać się o nie "bez przerwy" tak jak na początku znajomości (wciąż zdobywać je tak jakby od nowa) a same nie wykazują zbytnio inicjatywy. (chodzi mnie o kobiety już będące w związkach partnerskich)

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Spotkaliście się już z czymś takim (poza tym co już było na forum)? Jak częste jest to zjawisko i ile w nim prawdy?
 

ultrix

Cichy Podglądacz
Bez przerwy - tak.
Starać się aby związek nie rozpadł się - trwał.
Lecz związek to partnerstwo - obie strony powinny równo wykazywać inicjatywe, starać się...!
 

ruth

Seks Praktykant
Wydaje mi sie, ze masz po czesci racje. Są takie kobiety, ja sama jestem tego przykładem. Miło mi jak partner sie stara cały czas tak samo jak kiedys aczkolwiek ja daje z siebie wszystko co moge, równiez na nowo Go zdobywam. Także troszke krzywdzace jest stwierdzenie, ze kobiety nie wykazuja inicjatywy. Myśle, ze to za duze uogólnienie. Każdy przypadek jest inny.
 

Phil

Cichy Podglądacz
Ruth.
Nic dodać ,nic ująć.Każdy lubi czuć ,że komuś na nim zależy.A kobiety szczególnie!Związek w którym strony nie wykazują zainteresowania sobą to już nie związek, to wegetacja.
 

Phil

Cichy Podglądacz
Ruth.
Nic dodać ,nic ująć.Każdy lubi czuć ,że komuś na nim zależy.A kobiety szczególnie!Związek w którym strony nie wykazują zainteresowania sobą to już nie związek, to wegetacja.
 

Slay

Cichy Podglądacz
Są takie kobiety, ja sama jestem tego przykładem. Miło mi jak partner sie stara cały czas tak samo jak kiedys aczkolwiek ja daje z siebie wszystko co moge, równiez na nowo Go zdobywam. Także troszke krzywdzace jest stwierdzenie, ze kobiety nie wykazuja inicjatywy. Myśle, ze to za duze uogólnienie. Każdy przypadek jest inny.

Możliwe. Z tym że jednak więcej mężczyzn wykazuje inicjatywę. Takich kobiet jest zdecydowanie mniej.
 

mara

Seks Praktykant
wg. mnie to zależy od środowiska, w którym się żyje, od partneki(ra) z którym się żyje. Uważam, że kobiety stać na wielką inicjatywę, a taka wielka inicjatywa od czasu do czasu to dla mnie piękna sprawa.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry