• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wazny post seks z kobietą kliknij i przeczytaj i odpowiedź

Niezapomnianechwile

Cichy Podglądacz
Witam forumowiczów

Mam coś takiego z kobietą a jest młoda kobieta dziewczyna ma 22 lata od pewnego czasu ona uwielbia plastikowy fetysz a dokładniej uwielbia nakładać na swoje nagie cialo przeźroczysty płaszcz przeciwdeszczowy transparentny taki PVC winylowy ze wszystko pod nim widać jak jest cała naga i chce się że mną kochać uprawiać seks powiem że z początku mnie to podniecalo i było seksownie a teraz jest tak sobie
Co o tym myślicie o takim seksie z dziewczyną w tym płaszczu?
 
L

lingster

Guest
Ważny post seks z kobietą
Spodziewałam się jakiejś łamiącej wiadomości typu „ona ma Wacka”
kliknij i przeczytaj i odpowiedz
kliknęłam, przeczytałam. Ale jakim kosztem...
Witam forumowiczów

Mam coś takiego z kobietą a jest młoda kobieta dziewczyna ma 22 lata od pewnego czasu ona uwielbia plastikowy fetysz a dokładniej uwielbia nakładać na swoje nagie cialo przeźroczysty płaszcz przeciwdeszczowy transparentny taki PVC winylowy ze wszystko pod nim widać jak jest cała naga i chce się że mną kochać uprawiać seks powiem że z początku mnie to podniecalo i było seksownie a teraz jest tak sobie
Co o tym myślicie o takim seksie z dziewczyną w tym płaszczu?
Przede wszystkim
,,,,,,,.... naprawdę, interpunkcja nie boli, a smierć poprzez uduszenie już tak.
Co o tym myślicie o takim seksie z dziewczyną w tym płaszczu?
Klasyczny przykład fetyszu związanego ze skórą i lateksem, ale w wersji PVC. Gdzieś z resztą temat o tym płaszczu mi mignął.
Swoją drogą, przypomniała mi się scena z Nagiej Broni - seks w zabezpieczeniu. Nieslen i Presley ubrani w gigantyczne kondomy. 😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry