• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasza pierwsza masturbacja i pierwszy orgazm

Kobieta

Amber

Cichy Podglądacz
Kiedy pierwszy raz w życiu się masturbowaliście i kiedy mieliście pierwszy orgazm ?.

U mnie było tak że jako 16 letnia dziewczyna chciałam spróbować stymulacji łechtaczki bo byłam ciekawa jakie to uczucie. Wyszłam z wanny ubrałam szlafrok i poszłam do mojego pokoju. Szlafrok poszedł na wieszak a ja całkiem nago położyłam się na łóżku, nogi w szeroki rozkrok i jedną ręką masowałam sobie piersi a drugą kręciłam w okolicach łechtaczki czując napływającą rozkosz. Ale doszłam do pewnej granicy gdzie podniecenie nie rosło więcej więc zmieniłam pieszczoty. Palec wskazujący położyłam na łechtaczce i szorowałam nim w górę i w dół jednocześnie rytmiczne naciskając na nią. Podniecenie rosło, rosło i nagle eksplodowałam. Mocno mną wzdrygneło, napiełam swoje ciałko, nogi zgiełam w kolanach a palce w stopach zgieły się jakbym chciała coś nimi złapać i wydałam z siebie dosyć mocny okrzyk. Następnie czuję ulgę a jednocześnie jakbym straciła całą moc. Tak to wyglądało w skrócie. Tak mi się to spodobało że robię to od wielu lat w ten sam sposób.

A jak wyglądało to u was ?.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Dokładnie to nie pamiętam, ale wiem, że patrzyła na mnie babcia z dziadkiem. Trochę mnie to zawstydzało, że tak bezczelnie spoglądają. Tak jakby zastygli w tym wlepianiu we mnie wzroku. No ale nic dziwnego. W końcu byli tylko postaciami uchwyconymi na zdjęciu w ramce :D
 
Mężczyzna

Ppkracony

Seks Praktykant
Kiedy pierwszy raz w życiu się masturbowaliście i kiedy mieliście pierwszy orgazm ?.

U mnie było tak że jako 16 letnia dziewczyna chciałam spróbować stymulacji łechtaczki bo byłam ciekawa jakie to uczucie. Wyszłam z wanny ubrałam szlafrok i poszłam do mojego pokoju. Szlafrok poszedł na wieszak a ja całkiem nago położyłam się na łóżku, nogi w szeroki rozkrok i jedną ręką masowałam sobie piersi a drugą kręciłam w okolicach łechtaczki czując napływającą rozkosz. Ale doszłam do pewnej granicy gdzie podniecenie nie rosło więcej więc zmieniłam pieszczoty. Palec wskazujący położyłam na łechtaczce i szorowałam nim w górę i w dół jednocześnie rytmiczne naciskając na nią. Podniecenie rosło, rosło i nagle eksplodowałam. Mocno mną wzdrygneło, napiełam swoje ciałko, nogi zgiełam w kolanach a palce w stopach zgieły się jakbym chciała coś nimi złapać i wydałam z siebie dosyć mocny okrzyk. Następnie czuję ulgę a jednocześnie jakbym straciła całą moc. Tak to wyglądało w skrócie. Tak mi się to spodobało że robię to od wielu lat w ten sam sposób.

A jak wyglądało to u was ?.
Ja pierwszy raz doszedłem gdy koleżanka mamy u nas mocowała. Nigdy nie zapomnę jak była ubrana na noc. Krótki i cieniutki szlafrok,przez który widać była piękne sutki. Na dole spodenki luźne z koronkowym wykończeniem (lekko za duże- chyba ).
Razem z moimi rodzicami i jej synem graliśmy w gry planszowe . Siedziałem na przeciwko gdy ona usiadła na kanapie,, z jedną nogą pod drugim udem. Przez nogawkę widziałem jej bieliznę. Czarne koronkowe stringi. Kutas mi stanoł, co ciało było ukryć .
Gdy poszliśmy spać, nie mogłem przestać myśleć o tym. Poszedłem do salonu, tam gdzie ona spala i po cichu ,patrząc jak śpi na brzuchu pokazując dupcie waliłem konia.
Doszedłem patrząc jak śpi, boska chwila. Do teraz krępuje się gdyb ja widzę .
 
Mężczyzna

Dyskretny masażysta

Cichy Podglądacz
Kiedy pierwszy raz w życiu się masturbowaliście i kiedy mieliście pierwszy orgazm ?.

U mnie było tak że jako 16 letnia dziewczyna chciałam spróbować stymulacji łechtaczki bo byłam ciekawa jakie to uczucie. Wyszłam z wanny ubrałam szlafrok i poszłam do mojego pokoju. Szlafrok poszedł na wieszak a ja całkiem nago położyłam się na łóżku, nogi w szeroki rozkrok i jedną ręką masowałam sobie piersi a drugą kręciłam w okolicach łechtaczki czując napływającą rozkosz. Ale doszłam do pewnej granicy gdzie podniecenie nie rosło więcej więc zmieniłam pieszczoty. Palec wskazujący położyłam na łechtaczce i szorowałam nim w górę i w dół jednocześnie rytmiczne naciskając na nią. Podniecenie rosło, rosło i nagle eksplodowałam. Mocno mną wzdrygneło, napiełam swoje ciałko, nogi zgiełam w kolanach a palce w stopach zgieły się jakbym chciała coś nimi złapać i wydałam z siebie dosyć mocny okrzyk. Następnie czuję ulgę a jednocześnie jakbym straciła całą moc. Tak to wyglądało w skrócie. Tak mi się to spodobało że robię to od wielu lat w ten sam sposób.

A jak wyglądało to u was ?.
Mm ile lat temu to było? ;)
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Zacząłem masturbować się dość wcześnie między 12 a 13 rokiem życia tak naprawdę zaczynałem po malu uczyć się poznawać moje ciało , okolice intymne oczywiście nie miałem jeszcze wtedy wytrysku.
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Pamiętam to bardzo dobrze miałem 15 lat pewnego dnia latem byłem na rowerach z koleżanką starsza ode mnie dwa lata , pojechaliśmy nad rzekę się kąpać czego wogule nie planowaliśmy więc ja pływałem w slipach natomiast ona w swojej białej bieliźnie która była zrobiona tylko z koronek. Po wyjściu z wody nie moglem oderwać od niej wzroku ona dobrze o tym wiedziała. Jej mokra koronkowa bielizna była mocno prześwitująca przez co nie byłem w stanie patrzeć na nią. Leżąc na trawie cały czas ja obserwowałem oczywistą reakcją była erekcja pamiętam że zawstydziłem się wtedy i próbowałem to ukryć zasłaniając dłonią penisa , jednak ona dobrze wiedziała że mam wzwód jak i to że jeszcze nigdy tego nie robiłem. Podeszła bliżej usiadła obok zdjęła stanik wzięła moją dłoń i położyła na swoich piersiach , mój penis aż cały pulsował . Zaczęliśmy się całować nie wiem kiedy tak naprawdę jej dłoń znalazła się na moim penisie wtedy zaczęła go pieścić , w pewnym momencie ściągała majtki stając przede mną nago wtedy naprawdę zrobiło mi się gorąco , pierwszy raz widziałem dziewczynę nago po chwili stałem razem z nią całując się przytulając czułam jak penis dotyka jej miejsc intymnych . Położyła się na plecach rozłożyła nogi kazała mi kucnąć po czym złapała mnie za rękę i wsunęła po malu mój palec w siebie kiedy była już gotową złapała mnie za penisa wkładając go po malu do środka następnie złapała mnie za biodra i kontrolowała ruchy nie trwało to długo po chwili było po wszystkim ale wtedy nie poznałem czym jest orgazm , ona wiedząc jak to będzie dała mi chwilę na wejście do wody żeby się schłodzić. Następnie kazała mi się położyć na plecach siadła na mnie i zaczęła przesuwać swoją cipeczke po moimi malym dosłownie po chwili był już gotowy, trzymając go zaczęła kucać po chwili siedział już na mnie , w tej pozycji wszystko kontrolowała dzięki temu wszystko wyglądało całkowicie inaczej niż za pierwszym razem. Kiedy widziała że już po mału będę dochodził przyspieszyła tak że doszliśmy razem a orgazm to było jest i będzie nie zapomnianym przeżyciem i doświadczeniem
 
Mężczyzna

CiekawskiOn

Cichy Podglądacz
Zacząłem bardzo wcześnie i zupełnie przypadkiem - miałem 5-6 lat, siedziałem okrakiem na oparciu kanapy i ocierałem się. Nagle przeszły mnie dreszcze, zrobiło się miło i błogo. Więc powtarzałem to w następnych dniach - na kanapie lub o zwiniętą kołdrę. A dotykać się zacząłem niedługo później, nawet bez zsuwania skórki, tylko tak jakby ściskałem sisiorka. Do dziś zastanawiam się, czemu robiłem to początkowo leżąc na brzuchu, ze zgiętymi w kolanach i uniesionymi nogami. Cholernie niewygodnie, ale jakoś tak było.

Od początku to uwielbiałem i suche orgazmy mogłem powtarzać w nieskończoność. Co więcej - nic mnie wtedy (chyba) nie podniecało. A przynajmniej nie pamiętam. To było czysto fizjologiczne samozodawalanie.
 
Kobieta

Amber

Cichy Podglądacz
Pamiętam to bardzo dobrze miałem 15 lat pewnego dnia latem byłem na rowerach z koleżanką starsza ode mnie dwa lata , pojechaliśmy nad rzekę się kąpać czego wogule nie planowaliśmy więc ja pływałem w slipach natomiast ona w swojej białej bieliźnie która była zrobiona tylko z koronek. Po wyjściu z wody nie moglem oderwać od niej wzroku ona dobrze o tym wiedziała. Jej mokra koronkowa bielizna była mocno prześwitująca przez co nie byłem w stanie patrzeć na nią. Leżąc na trawie cały czas ja obserwowałem oczywistą reakcją była erekcja pamiętam że zawstydziłem się wtedy i próbowałem to ukryć zasłaniając dłonią penisa , jednak ona dobrze wiedziała że mam wzwód jak i to że jeszcze nigdy tego nie robiłem. Podeszła bliżej usiadła obok zdjęła stanik wzięła moją dłoń i położyła na swoich piersiach , mój penis aż cały pulsował . Zaczęliśmy się całować nie wiem kiedy tak naprawdę jej dłoń znalazła się na moim penisie wtedy zaczęła go pieścić , w pewnym momencie ściągała majtki stając przede mną nago wtedy naprawdę zrobiło mi się gorąco , pierwszy raz widziałem dziewczynę nago po chwili stałem razem z nią całując się przytulając czułam jak penis dotyka jej miejsc intymnych . Położyła się na plecach rozłożyła nogi kazała mi kucnąć po czym złapała mnie za rękę i wsunęła po malu mój palec w siebie kiedy była już gotową złapała mnie za penisa wkładając go po malu do środka następnie złapała mnie za biodra i kontrolowała ruchy nie trwało to długo po chwili było po wszystkim ale wtedy nie poznałem czym jest orgazm , ona wiedząc jak to będzie dała mi chwilę na wejście do wody żeby się schłodzić. Następnie kazała mi się położyć na plecach siadła na mnie i zaczęła przesuwać swoją cipeczke po moimi malym dosłownie po chwili był już gotowy, trzymając go zaczęła kucać po chwili siedział już na mnie , w tej pozycji wszystko kontrolowała dzięki temu wszystko wyglądało całkowicie inaczej niż za pierwszym razem. Kiedy widziała że już po mału będę dochodził przyspieszyła tak że doszliśmy razem a orgazm to było jest i będzie nie zapomnianym przeżyciem i doświadczeniem

To ona miała około 17 lat. Ale wygląda na to że była doświadczoną kochanką.
 
Mężczyzna

Dyskretny masażysta

Cichy Podglądacz
Pamiętam to bardzo dobrze miałem 15 lat pewnego dnia latem byłem na rowerach z koleżanką starsza ode mnie dwa lata , pojechaliśmy nad rzekę się kąpać czego wogule nie planowaliśmy więc ja pływałem w slipach natomiast ona w swojej białej bieliźnie która była zrobiona tylko z koronek. Po wyjściu z wody nie moglem oderwać od niej wzroku ona dobrze o tym wiedziała. Jej mokra koronkowa bielizna była mocno prześwitująca przez co nie byłem w stanie patrzeć na nią. Leżąc na trawie cały czas ja obserwowałem oczywistą reakcją była erekcja pamiętam że zawstydziłem się wtedy i próbowałem to ukryć zasłaniając dłonią penisa , jednak ona dobrze wiedziała że mam wzwód jak i to że jeszcze nigdy tego nie robiłem. Podeszła bliżej usiadła obok zdjęła stanik wzięła moją dłoń i położyła na swoich piersiach , mój penis aż cały pulsował . Zaczęliśmy się całować nie wiem kiedy tak naprawdę jej dłoń znalazła się na moim penisie wtedy zaczęła go pieścić , w pewnym momencie ściągała majtki stając przede mną nago wtedy naprawdę zrobiło mi się gorąco , pierwszy raz widziałem dziewczynę nago po chwili stałem razem z nią całując się przytulając czułam jak penis dotyka jej miejsc intymnych . Położyła się na plecach rozłożyła nogi kazała mi kucnąć po czym złapała mnie za rękę i wsunęła po malu mój palec w siebie kiedy była już gotową złapała mnie za penisa wkładając go po malu do środka następnie złapała mnie za biodra i kontrolowała ruchy nie trwało to długo po chwili było po wszystkim ale wtedy nie poznałem czym jest orgazm , ona wiedząc jak to będzie dała mi chwilę na wejście do wody żeby się schłodzić. Następnie kazała mi się położyć na plecach siadła na mnie i zaczęła przesuwać swoją cipeczke po moimi malym dosłownie po chwili był już gotowy, trzymając go zaczęła kucać po chwili siedział już na mnie , w tej pozycji wszystko kontrolowała dzięki temu wszystko wyglądało całkowicie inaczej niż za pierwszym razem. Kiedy widziała że już po mału będę dochodził przyspieszyła tak że doszliśmy razem a orgazm to było jest i będzie nie zapomnianym przeżyciem i doświadczeniem
I w którym roku to było?
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Ja miałam 12,13 lat i koledzy mieli dawniej gazetki erotyczne i oglądali i zawołali mnie i patrząc na to ciepło mi się zroblo. Późnej w domu zaczęłam się dotykać i stwierdziłam że miło się robi mi. I tak co parę dni poznawałam swoje cialo
Kurcze te osławione gazetki ;) ale wakacje u kuzynki której tata był dyplomatą nie zapomnę jakie ciepło i motylki jak ona oglądała sobie kutaski a dorwałam taki z paniami less - i jakoś tak sama dłoń pofrunęła w kierunku prawie łysego wzgórka do dziś lubię tak zaczynać wzgórek i spokojnie dalej ;) ale wiek prawie taki sam :)
 
Kobieta

kookkijjhugygt

Cichy Podglądacz
Miałam 12 lat i oglądałam film z Natalie Portman i Milą Kunis na którym główną bohaterka się ocierała o kołdrę i pamiętam że mnie to strasznie podniecilo i chciałam spróbować jak ona i mocno zaciskalam uda. Potem w tym filmie była scena gdzie druga kobieta robi jej dobrze ustami i pamiętam że jakoś instynktownie zaczęłam pocierać swoją łechtaczkę i robić na niej kółeczka. Do tej pory lubię co jakiś czas oglądać ten film.
 
Mężczyzna

maxmic90

Cichy Podglądacz
Miałam 12 lat i oglądałam film z Natalie Portman i Milą Kunis na którym główną bohaterka się ocierała o kołdrę i pamiętam że mnie to strasznie podniecilo i chciałam spróbować jak ona i mocno zaciskalam uda. Potem w tym filmie była scena gdzie druga kobieta robi jej dobrze ustami i pamiętam że jakoś instynktownie zaczęłam pocierać swoją łechtaczkę i robić na niej kółeczka. Do tej pory lubię co jakiś czas oglądać ten film.
A co to za film?
 

Soulmate86

Nowicjusz
Mialam bodajże 11 lat gdy odkryłam jak fajnie jest gdy leję wodę z węża na cipkę. Było tez ocieranie sie o róg łóżka itp.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Szczerze nie pamiętam. Wiem tylko że to było przed pierwszą miesiączką. Więc na bank po raz pierwszy się masturbowałam mając 10 lat.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry