• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasz najgorszy sex w życiu-opowiadamy.

Mężczyzna

GrayWolf

Seks Praktykant
Koleżanka przyjechała że swoją dziewczyną i jej koleżanką. Koleżanka zaczęła mnie podrywać. Pojawił się alkohol, miło nas się rozmawiało. W pewnym momencie zostałem poproszony o zejście z nią w ustronne miejsce. Zaczęła mnie całować jakby chciała mi wyłamać szczękę. Wiem co to jest ostry sex ale Karolina przekraczała wszelkie granice. Ciuchy podarte siniaki itp. A seks trwał 2 min po słownie 3 pchnięcia bo ona już nie chce. Później okazało się że zrobiła to tylko po to żeby zamydlić oczy mojej koleżance, bo sypała z jej partnerką.
 
Kobieta

Soulmate86

Nowicjusz
Przypomniałam sobie jeszcze rodzaj beznadziejnego jaki się zdarzył: Mianowicie ten wymuszony/wyżebrany. Nie ma nic gorszego niż zmuszać się lub widzieć, że ktoś to robi.
 
Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
Koleżanka przyjechała że swoją dziewczyną i jej koleżanką. Koleżanka zaczęła mnie podrywać. Pojawił się alkohol, miło nas się rozmawiało. W pewnym momencie zostałem poproszony o zejście z nią w ustronne miejsce. Zaczęła mnie całować jakby chciała mi wyłamać szczękę. Wiem co to jest ostry sex ale Karolina przekraczała wszelkie granice. Ciuchy podarte siniaki itp. A seks trwał 2 min po słownie 3 pchnięcia bo ona już nie chce. Później okazało się że zrobiła to tylko po to żeby zamydlić oczy mojej koleżance, bo sypała z jej partnerką.
To faktycznie słabo
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Ja nigdy nie spotkałam małego fiutka :) mam nadzieję, ze już tak zostanie.

U mnie najgorszy seks, to było z gościem, który chyba nie był zainteresowany mną, tylko oglądał siebie w lustrze :D nigdy nie czułam się chyba aż tak pominięta.
Niestety i tacy się zdarzają, zadufani w sobie, narcystyczni egocentrycy. Dobry seks powinien być wyważony, gdzie obie strony pragną siebie nawzajem i okazują to bez skrępowania i szczerze interesują się partnerem. Myślę, że wielu z nas wpadło w pułapkę "pięknego opakowania", które niestety okazało się przerostem formy nad treścią.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry