• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

WARSZAWA seks bez zobowiązań

Status
Zamknięty.

kuajek

Cichy Podglądacz
Cześć. Szukam kobiety, która była by chętna na seks se mną. Tylko przed tym jeszcze jedna bardzo ważna informacja... Jestem prawiczkiem :D Kończę 20 lat w listopadzie i zaczyna mi to doskwierać trochę. To ze do tej pory jestem prawiczkiem nie znaczy że jestem jakimś dziwakiem. Mam wielu bardzo dobrych znajomych, jestem bardzo otwartym człowiekiem. Tak wyszło po prostu że jestem jeszcze prawiczkiem. Szczerze mówiąc to fajnie by było, gdyby zainteresowała się jakaś dziewica, ponieważ lepiej bym się wtedy czuł. Może jest tu jakaś dziewica, która ma podobny problem co ja. Przed ewentualnym spotkaniem chętnie pogadam i się zapoznam, ponieważ zdaje sobie sprawę że z anonimowym człowiekiem raczej nikt się nie będzie chciał spotkać. Ja nie ukrywam że też bym chciał się nieco zapoznać z osobą która będzie zainteresowana. Co Wy na to? :D Pozdrówki.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry