• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wakacje

Status
Zamknięty.

zuzia

Cichy Podglądacz
Yossarian napisał:
Ja tam słyszałem o upałach 30-stopniowych od maja i coś na razie to było tylko kilka takich dni :cry:

bylo pare dni goraco w maju:p hmmm juz niedlugo znow bedzie ciaplo :p

tak juz jest klimat przejsciowy, raz tak ,raz tak..
 

zuzia

Cichy Podglądacz
Yossarian napisał:
Zwracam honor, śnieżek w Austrii a grad we Włoszech. Ale że we Francji upały?

no na zachodzie sa teraz upaly i w basenia morza srodziemnego, dzis mowili, ze najwieksze upaly bede na Ukraine...ogolnie na zachodzie, do nas nadeszlo chlodne powietrze znad polnocy dlatego takie znaczne ochlodzenia, a nad morzem czarmyn deszcze:O

ja to mam z ta pogoda:p
 

Szarka

Erotoman
od paru tygodni jestem u rodzicow, opiekuje sie chorym ojcem i my ti marzniemy kochani , rano mielismy -2C aw wyzsyzch partiach gor spadl snieg :cry:
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Będzie przelotny deszcz około 12, temperatura podobna jak dziś, ale za to o wiele więcej chmur. Przejaśni sie około 17.30 :)
 

Blue Eyed

Cichy Podglądacz
A ja z moją Maleńką mieliśmy jechać na Hel, ale tam powietrze przesycone jest jodem (tarczyca :( ) No, ale pod ZielonąGórą, konkretnie w Bronkowie moja ciotka ma ranczo i tam się wyszalejemy za wszystkie czasy :) Z Kamasutrą w rękach ;)
 

Mirela

Seks Praktykant
Blue Eyed napisał:
A ja z moją Maleńką mieliśmy jechać na Hel, ale tam powietrze przesycone jest jodem (tarczyca :( )

ja tez mam powiekszona tarczyce czy cos a bylam w zeszlym roku na Helu i wszystko bylo w porzadku :|
 

Blue Eyed

Cichy Podglądacz
Hehe, powiększoną możesz mieć ale nowotworu nie mialaś :)
Jak się odstawia jod na jakiś czas, to na Hel raczej nie można sobie śmigać bo odstawianie nie mialo by sensu ;)
 

Mirela

Seks Praktykant
Blue Eyed napisał:
Hehe, powiększoną możesz mieć ale nowotworu nie mialaś :)
Jak się odstawia jod na jakiś czas, to na Hel raczej nie można sobie śmigać bo odstawianie nie mialo by sensu ;)

no chyba ze tak..rozumiem rozumiem :)
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry