• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wakacje bez chłopaka ....

Status
Zamknięty.

Szarka

Erotoman
Manveru napisał:
Szarko, Ty chyba jesteś elficą :) poza tym to zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Taka rozłąka raczej pomoże, jak już do siebie wrócicie, to więź się wzmocni.

hehe niestety nie jestem, szkoda, że to tylko literówka, elficą bym chętnie została ;)
 

kira

Seks Praktykant
tak, Ciebie chodzi poli :( tak znikasz, a ja umieram z milosci do Ciebie! ;(
pójde do baru i zaczne pic :( upije sie i wyznam milosc barmanowi, on mnie nie bedzie chciał. upije sie jeszcze bardziej i zasne, barman mnie wykorzysta i sobie pojdzie. umre z milosci do barmana :( xD :p
 

kira

Seks Praktykant
poli nie musisz tak od razu mowic, ze o mnie chodzi :p

nie no, ok :) fajnie, ze kogos macie... ale szkoda, ze ja nie mam nikogo... ale bede miał. wreszcie znowu sie zakocham z wzajemnoscia i bedzie cudownie. zazdroszcze wam, o! :p ^_^
 

Manveru

Podrywacz
Czyżby autorka zapomniała o swoim temacie?

Bajdełej, teraz pewnie są gdzieś tam razem. Chociaż, w Tunezji mogli porwać ją terroryści. Może zgwałcili ją i zabili...? Takie rzeczy się zdarzają...
 

nimfomanka

Cichy Podglądacz
Hej wracając do tego problemu, mam pewne doświadczenie w tej kwestii, na tej podstawie nie popieram spędzania wakacji osobno. Skoro dzieli z kimś codzienność, to trudno będzie tak po prostu przejść do normalności w takich okolicznościach, kiedy się wyjeżdża w nowe miejsce, na wakacje, czyli wiążą się z tym nowe przeżycia, z reguły przyjemne- w końcu to wakacje, a my nie mamy swojej połówki z którą mogłybyśmy się wspólnie tym cieszyć. Bez sensu. Przeżyłam na własnej skórze, smsowanie, oszczędne, bo fortunę na to można wydać pisząc z zagranicy, nie jest w stanie tego nadrobić. Zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc, te fajne przeżycia- nie cieszą tak, jakby mogły, gdybyśmy byli tam razem. Już nie wspominam o zazdrości, tej osoby, która musiała zostać. Zarówno o nasz wyjazd jak i o nas same. Np przed wyjazdem umawiamy się na kontaktowanie się np. przez internet, itp. a nagle może się okazać, że na wakacjach mamy ograniczony dostęp i nie możemy się kontaktować tak często itd. Może to rodzić podejrzenia, frustrację itd. Może trochę to demonizuje, ale u mnie niestety tak właśnie było. Dużo nerwów na tych wakacjach miałam i niepotrzebnych kłótni. Na szczęście przetrwaliśmy jakoś:) Pozdrawiam:)
 

ogierek

Cichy Podglądacz
Nie czytałem całego wątku, bo trochę mi się nie chce, ale odpowiadając na pytanie autorki... no cóż... osobiście znam całkiem sporo osób, które nie były w stanie wytrzymać i będąc na wyjeździe poszły do łóżka z inną osobą. U jednych był to po prostu znajomy i po jakimś tam wieczorku i winku, samo się potoczyło. A u wielu, w zasadzie większości, była to osoba poznana właśnie na tym wyjeździe. Jedna para przez takie coś zakończyła swój 5-letni związek.
 

Igor

Cichy Podglądacz
zawsze jest obawa co on tam robi ale takie rozłąki dobrze robią tęsknota robi swoje a facet na pewno da sobie rade:p
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry