• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Viamen czy ktoś brał?

Mężczyzna

ursusz

Cichy Podglądacz
Czy ktoś może brał tabletki Viamen? Opiszecie czy tabletki mają działanie podobne do tych z sildenafilem? Czy są słabsze? To dla mnie bardzo wazne.
 

Wieks

Cichy Podglądacz
Kupiłem je niedawno i jestem ogólnie zadowolony. Myślałem,ze takie tabletki to jeden wielki chwyt marketingowy ale działanie jest. Ale nie wiem jakie jest porównanie do tabletek z sildenafilem bo viagry nie brałem i na razie nie mam zamiaru tego brać.
 
Mężczyzna

Jagczy

Cichy Podglądacz
Myślę, że możesz spróbować. Cena nie jest zaporowa, a ze składu wynika, że może to działać. Wiagra czy tam sildenafil to moim zdaniem ostateczność. Warto przetestować coś na bazie l-arginina (proponuję poczytać na ten temat) która to też jest efektywna w leczeniu tego rodzaju dolegliwości.
 
Mężczyzna

Jagczy

Cichy Podglądacz
No to mocno na Ciebie zadziałał. Nie wiem jak jest u innych ale u mnie erekcja poprawia się na kilka godzin po wzięciu tabletki. Może zmniejsz dawkę na mniejszą? Nie bierz całej tabletki ale pól tabletki? Bo to,że Ci tyle po tabletkach stoi to trochę normalne jednak nie jest.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry