• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uwielbiam Tribute z moich zdj ktoś chętny?

Kasia1995

Cichy Podglądacz
Cześć mam na imię Kasia mam 21 lat mieszkam nad morzem szukam faceta który wydrukuje moje zdj i na nie trysnie nagrywając to i wyślę mi to na meila nagie zdj też wysyłam ale bez twarzy i narazie tylko zabawy na meilu twój wiek nie ma dla mnie znaczenia po dłuższej znajomość możliwe że skuszę się na real po dużo podróżuje po Polsce zainteresowanych proszę o wiadomość priv lub tu osoba które chcą tylko wyłudzić obecnie fotki bez wzajemności to z góry mówię nie piszcie
 
T

tenson

Guest
Cześć mam na imię Kasia, mam 21 lat, mieszkam nad morzem, szukam faceta, który wydrukuje moje zdj i na nie trysnie nagrywając to i wyślę mi to na meila. Nagie zdj też wysyłam ale bez twarzy i narazie tylko zabawy na meilu. Twój wiek nie ma dla mnie znaczenia, po dłuższej znajomość możliwe że skuszę się na real bo dużo podróżuje po Polsce. Zainteresowanych proszę o wiadomość priv lub tu, osoba które chcą tylko wyłudzić obecnie fotki bez wzajemności to z góry mówię nie piszcie

Pozwoliłem sobie poprawić bo nie miało to ani ładu ani składu ;)
 
N

notaga100

Guest
Cześć mam na imię Kasia mam 21 lat mieszkam nad morzem szukam faceta który wydrukuje moje zdj i na nie trysnie nagrywając to i wyślę mi to na meila
Jak to technicznie widziśz Kasieńko aby wydrukowane zdjęcia wysłac Tobie mailem?. Może chodzi Ci o to ,że masz filmy analogowe i potrzebujesz je zeskanować to wówczas służe bo mam skaner do błon i potrafię takie rzeczy zeskanować i wysłać do Ciebie lub masz fotki na karcie pamięci i nie potrafisz ich sciągnąc na kompa. Lub masz na kompie ale potrzebujesz żeby Ci ktoś to obrobił i odesłał . W takim wypadku także moge to dal Ciebie zrobić . Mam tutaj spotą fototekę więc zorientujesz się ,że potrafię to zrobić .
 
B

Basia

Guest
Jak to technicznie widziśz Kasieńko aby wydrukowane zdjęcia wysłac Tobie mailem?. Może chodzi Ci o to ,że masz filmy analogowe i potrzebujesz je zeskanować to wówczas służe bo mam skaner do błon i potrafię takie rzeczy zeskanować i wysłać do Ciebie lub masz fotki na karcie pamięci i nie potrafisz ich sciągnąc na kompa. Lub masz na kompie ale potrzebujesz żeby Ci ktoś to obrobił i odesłał . W takim wypadku także moge to dal Ciebie zrobić . Mam tutaj spotą fototekę więc zorientujesz się ,że potrafię to zrobić .

notaga obawiam się ze kompletnie nie zrozumiałeś zamiarów Kasi :p
wydrukowanie jej zdjęcia to tylko środek do tego co ona chce zobaczyć :)
 
N

notaga100

Guest
Basieńko . Starość nie radość . Faktycznie chyba jej nie połapałem. To teraz nic już nie wiem.
 
B

Basia

Guest
Basieńko . Starość nie radość . Faktycznie chyba jej nie połapałem. To teraz nic już nie wiem.

więc jak by Ci to wytłumaczyć (o ile oczywiście chcesz jeszcze załapać)
drukujesz sobie jej zdjęcie (jakość nie ma tu żadnego znaczenia byle by dało się odróżnić ze to ona)
Podniecasz się patrząc na jej zdjęcie
dochodzisz i to filmujesz
ją kręci że jej zdjęcie kręci Ciebie (lub jakiegokolwiek innego faceta)
wiesz takie troszkę sf :)
 
T

tenson

Guest
więc jak by Ci to wytłumaczyć (o ile oczywiście chcesz jeszcze załapać)
drukujesz sobie jej zdjęcie (jakość nie ma tu żadnego znaczenia byle by dało się odróżnić ze to ona)
Podniecasz się patrząc na jej zdjęcie
dochodzisz i to filmujesz
ją kręci że jej zdjęcie kręci Ciebie (lub jakiegokolwiek innego faceta)
wiesz takie troszkę sf :)

Zapomniałaś dodać, że ma ująć na filmie swój finał na jej zdjęcie.
 

Radzik718

Seks Praktykant
Cześć mam na imię Kasia mam 21 lat mieszkam nad morzem szukam faceta który wydrukuje moje zdj i na nie trysnie nagrywając to i wyślę mi to na meila nagie zdj też wysyłam ale bez twarzy i narazie tylko zabawy na meilu twój wiek nie ma dla mnie znaczenia po dłuższej znajomość możliwe że skuszę się na real po dużo podróżuje po Polsce zainteresowanych proszę o wiadomość priv lub tu osoba które chcą tylko wyłudzić obecnie fotki bez wzajemności to z góry mówię nie piszcie
Aktualne
 

Radzik718

Seks Praktykant
Cześć mam na imię Kasia mam 21 lat mieszkam nad morzem szukam faceta który wydrukuje moje zdj i na nie trysnie nagrywając to i wyślę mi to na meila nagie zdj też wysyłam ale bez twarzy i narazie tylko zabawy na meilu twój wiek nie ma dla mnie znaczenia po dłuższej znajomość możliwe że skuszę się na real po dużo podróżuje po Polsce zainteresowanych proszę o wiadomość priv lub tu osoba które chcą tylko wyłudzić obecnie fotki bez wzajemności to z góry mówię nie piszcie
Chetny
 

Radzik718

Seks Praktykant
Cześć mam na imię Kasia mam 21 lat mieszkam nad morzem szukam faceta który wydrukuje moje zdj i na nie trysnie nagrywając to i wyślę mi to na meila nagie zdj też wysyłam ale bez twarzy i narazie tylko zabawy na meilu twój wiek nie ma dla mnie znaczenia po dłuższej znajomość możliwe że skuszę się na real po dużo podróżuje po Polsce zainteresowanych proszę o wiadomość priv lub tu osoba które chcą tylko wyłudzić obecnie fotki bez wzajemności to z góry mówię nie piszcie
Czekam
 

Radzik718

Seks Praktykant
Cześć mam na imię Kasia mam 21 lat mieszkam nad morzem szukam faceta który wydrukuje moje zdj i na nie trysnie nagrywając to i wyślę mi to na meila nagie zdj też wysyłam ale bez twarzy i narazie tylko zabawy na meilu twój wiek nie ma dla mnie znaczenia po dłuższej znajomość możliwe że skuszę się na real po dużo podróżuje po Polsce zainteresowanych proszę o wiadomość priv lub tu osoba które chcą tylko wyłudzić obecnie fotki bez wzajemności to z góry mówię nie piszcie
Witam. Chetnie to zrobie I wyslemy zdjecia. Lubie duze cipki
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry