• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ubieranie rajstop, onanizowanie się

Witam marzy mi się aby w miejscu publicznym ubrać rajstopy pończochy lub cienkie skarpetki, np wyobrażam sobie żeby ktoś chciał przeżyć coś takiego że po wcześniejszym umówieniu się zrobić tak zwaną fabułę które wyglądała by np tak opisuje to poniżej:
"Biegnę ponieważ bardzo lubię biegać przebiegam obok Ciebie i ściągam bucika udając że coś mi do niego wpadło, dana osoba podchodzi i pyta się czy pomóc, patrzę jej prosto w oczy i dotykam sobie stopki w skarpetce, podniecenie widać było by mocno w moich oczach, "widać że lubisz sobie dotykać stopy" osoba zadaje pytanie, a ja odpowiadam "wiem że to dosyć głupie ale uwielbiam dotykać stopy bardzo mnie to podnieca, uwielbiam ubierać rajstopy pończochy cienkie skarpetki itp" osoba odpowiada " chętnie zobaczę" idziemy gdzieś w ustronne miejsce ubieram daną rzecz mocno się podniecając masuje sobie prawą stopkę mogę nawet ją polizać, czuje że penis mocno mi twardnieje zaczynam się onanizować a strumień swojej spermy ląduje na spodziku mojej stopy, a nie ukrywam dosyć mocno przeżywam orgazmy, i mam mocne i duże wytryski, zdaje sobie sprawę że napisałem dosyć nieskładnie ale mam nadzieję że choć troszkę możecie sobie wyobrazić jak by to wyglądała bardzo bym chciał takie coś przeżyć, choć wątpię że kto kolwiek odpisze na tą wiadomość, przy okazji życzę wszystkim spokojnej i miłej nocy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry