• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Trójkąt z dwoma dziewczynami

Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Gdzie są szanujący się, trudno dostępni faceci? Czy każdy jest taki zeszmacony i zezwierzony?
Faceci co do zasady są niewybredni w doborze partnerek seksualnych - o wiele mniej niż kobiety wybredne w doborze partnerów. Wszak to nie im grozi zajście w ciążę.
Mężczyźni na ogół są o wiele bardziej zainteresowani przygodnym seksem niż kobiety.
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Faceci co do zasady są niewybredni w doborze partnerek seksualnych - o wiele mniej niż kobiety wybredne w doborze partnerów. Wszak to nie im grozi zajście w ciążę.
Mężczyźni na ogół są o wiele bardziej zainteresowani przygodnym seksem niż kobiety.
Ja to wiem. I wiem też że są szanujący się mężczyźni którzy nawet seks bombie odmówią bo mają zasady. I nie chodzą do łóżka z byle kim, z obcymi laskami. Mało takich ale wiem że istnieją. Nie grozi im zajście w ciążę ale płacenie alimentów już tak...
Co do zainteresowania kobiet przygodnym seksem to myślę że wpływ na to mają nie tylko czynniki biologiczne...
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
O Kobieta z kobietą (trójkąt 2k+m) Ogłoszenia 0
O Jak namówić żone na cuckold lub trójkąt? Seks 0
C Trójkąt z koleżanką żony Opowiadania erotyczne 15
P Trójkąt Łódź Ogłoszenia 3
Johnny22 Trójkąt Ogłoszenia 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry