• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tomek

Mężczyzna

Klon1

Cichy Podglądacz
-Wiesz, że jutro będziesz miała jego kutasa w sobie ?
-Zobacz na moją cipkę . Powiedziałas
-Jejku jest cała mokra.
Uśmiechnęłas się.
-Jestem zdenerwowana i podniecona.
-Widzę.Pomyślałem zebyś do tej sukienki co chcesz iść, zamiast rajstop, ubrała czarne pończochy.
-Czemu?
-Tomek je uwielbia
Zaczynasz dotykać się i mówisz:
-wyobraź sobie, że mnie tak pieprzy.Wchodzi we mnie, a ja czuje lekki ból, ale ogromną przyjemność. Jest bez prezerwatywy. Patrzę na niego z pożądaniem. On na mnie. Wbijam paznokcie w jego ciało. Moja cipka zaciska się na jego fiucie. I wiem, że zaraz wytryśnie.
Mówiłabym mu, by pieprzył mnie dalej. Kazałabym mu robić to szybciej i mocniej. Przewróciłabym go na plecy. Całowała jego usta.. potem lizała jego szyje. Moje dłonie masowałyby jego klatkę .Potem usta. Cały czas patrzyłabym mu w oczy. Schodziłabym niżej, calowała brzuch. Bez pomocy rąk wzięłabym jego kutasa do buzi i zaczęłabym ssać jego pałę. Jedną ręką masowałabym jego jądra, drugą klatkę i brzuch. Położyłabym dłoń na jego ustach. Całowałby moje palce, lizał by je. Jego fiut rósłby i twardniał jeszcze bardziej w moich ustach.
chcesz tego?
-Tak chce !!! Walilbym sobie wtedy mocno
- słyszalbys tylko moje jęki
Będzie pieprzył twoją narzeczona a ty będziesz grzecznie czekał na mnie w domku, będzie pieścił mój tyłeczek a na koniec skończy we mnie
Obserwowałem jak sama powoli pieścisz swoja cipkę, bierzesz mokre paluszki do buzi i oblizujesz patrząc się na mnie z uśmieszkiem.
Słuchając tej opowieści waliłem sobie aż wytrysnąłem
I następnego dnia już byłaś u Niego
Obiecalas raz na jakiś czas zadzwonic i wysyłać dużo zdjęć
Gdy tylko weszłaś czułe się przywitaliscie
-Ślicznie wyglądasz
-Dziękuję
Poczułas jak prad elektryczny przeszywa Twoje cialo. Jego dotyk sprawil, ze serce zakolatalo ci jeszcze mocniej.
Jego dlon teraz gładziła Twoj policzek a po sekundzie kciukiem zaczął delikatnie dotykać usta.
Odruchowo wysunelas delikatnie język żeby dotknąć jego palca.
Tomek złapał druga rękę i powoli przyłożył dlon do swojego krocza
Zamknelas oczy i poczulas jak wszystko zaczyna sie krecic wokol wokół Ciebie
Gładząc po tyłku poczuł że nie masz na sobie majteczek
Specjalnie nie ubralas majtek? –zapytal po chwili
-Tak
-Zawsze jestes taka mokra?
-Czasami. –zasmialas się glosno.
-Myslalas o mnie?
-Tak
-Często?
-Tak
-Masturbowalas się myslac o mnie?
-Tak
Zbliżył swoje usta do Twoich i zaczęliście się namiętnie całować
Odchylił stringi i bawił się cipką, co chwilę wsuwając palce do dziurki. Całował cię intensywniej po szyi i ustach.
- Podoba Ci się?
- Tak, tak. Bardzo mi się podoba. Zaraz dojdę...
Jęcząc zbliżałas się do orgazmu. Odciągnął sukienkę, zsunął w dół stanik i przyssał się do piersi
Gdy poczułas swidrujący język na sutkach i rękę masującą cipkę głośno krzyknęłas dochodząc jak nigdy. Zacisnęłas uda na jego dłoni i przycisnęłasjego głowę do piersi, dysząc z rozkoszy. Zauważył, że to idealny moment, by wykorzystać okazję.
Będąc totalnie rozluźnioną, oparłas się o oparcie sofy. Złapał cie za głowę, ciągnąc za włosy i przyciągnął do fiuta. Włożył go głęboko w rozchylone i wilgotne z podniecenia wargi.
Za każdym razem dostawałas mocnego klapsa w pośladki, które po kilku razach były już czerwone. Mimo pieczenia i bólu bardzo ci się to podobało. Cipka płynęła. Miałas wrażenie, że pulsuje, chcąc przyjąć do środka penisa.
W pewnym momencie wyciągnął fiuta z ust. Trzepiąc trysnął na twarz, włosy i piersi.
Na koniec włożył do buzi, każąc go wylizać i wyssać do końca. Posłusznie wykonałas zadanie.
Wtedy zwróciłas uwagę na bzyczenie telefonu. Odebrałas i usłyszała w słuchawce mój głos
-dojechalas ? Wszytko dobrze ??
- tak kochanie właśnie się przywitaliśmy . -Włącz kamerkę powiedziałaś
Pokazałaś mi zalana ale uśmiechnięta twarz . Włosy i twarz w spermie. Stanik i sukienka z białymi plamami. Makijaż lekko rozmyty ale byłas bardzo zadowolona z tych doznań.
Mój fiut aż stanął .
- dobrze kochanie w takim razie wam nie przeszkadzam . Daj znać co jakiś czas. Miłej zabawy
- pa kochanie
Resztę wieczoru znam z Twojej opowieści
Zniknelas w toalecie szykując się do wyjścia na imprezę .
Większość wieczoru tańczyliście normalnie, czyli jak większość par na parkiecie. Były podskoki, obroty i inne takie tam wygibasy, i właśnie podczas tych podskoków Twoja sukienka dała znać o sobie. Zapomniałas że sięga ona zaledwie do połowy uda i gdy energicznie podskakiwałas, sukienka podwijała się do góry ukazując w całej okazałości tyłeczek i całkowicie wygoloną cipeczkę. Dobrze, że tańczyliście w ciemniejszym rogu więc nikt oprócz jego nie podziwiał Twoich wdzięków. Zauważyłas odpięty guzik. Który zaczęłas zapinać.
- Nie rób tego – usłyszałas – tak jest dobrze
Wtem poczułas jego rączki, które schodziły coraz niżej aż dotarły do Twojego tyłeczka. Zaczął macać przez materiał sukienki, początkowo delikatnie, subtelnie wyczuwając Twoja reakcję. Podwinął dół sukienki łapiąc dłońmi za Twoje nagie, niczym nie okryte pośladki. Twoje podniecenie zaczęło sięgać zenitu, cipka momentalnie zaczęła wytwarzać większą ilość śluzu.
Wyginałas swoje ciało łapiąc w dłonie piersi i pozwalając mu zobaczyć jeszcze więcej . Pieściłas swoje ciało przez materiał sukienki, co spowodowało, że znów powoli zaczęłas odpływać.Gdy byłas zatracona w dzikim pocałunku, Tomek prawą rękę skierował ku dołowi sukienki. Mimowolnie rozchyliłas bardziej uda, aby jego dłoń mogła bez problemów penetrować cipke Wtem oderwałas się od ust wydając z siebie długi jęk podniecenia .
- wracajmy już do hotelu . Wyszeptałas.
Gdy wróciliście do hotelu . Nalał wam po kieliszku wina . Usiadłas w wygodnej sofie. A on rzysiadł się do Ciebie
Zaczęliście się całować, jego ręce krążyły po ciele, po udach, piersiach, włosach, nie byłas mu dłużna i zaczęłas rozpinać jego koszulę, zaczął dotykać nóg i przesuwać rękę do góry . rozszerzyłas nogi
Tomek w tym momencie w swojej dłoni trzymał twardego jak skała penisa którego nakierował na ciasną cipkę
Aaaach, Ooooch – co chwila było słychać jęki
Zaczął Cie pieprzyć. Posuwał Cię coraz mocniej i coraz szybciej. Oddech stale przyspieszał, a jęki stawały się coraz głośniejsze.
- Aaaaa, taaaak – krzyczałas
Jednak nie przestawał . Dalej Cię pieprzył.Dopiero gdy orgazm minął wyszedł . Opadł z sił . I położył się obok Ciebie . Była już 7 rano . Wzięłaś jego penisa w rękę i zaczęłas go stawiać gdyz chciałaś zrobić mi niespodziankę. Gdy był już gotowy sięgnęłas po telefon i wybrałaś nr do mnie . Odebrałem i zobaczyłem cię uśmiechnięta .
- Już wstalas ?
- Kotku my w ogóle dzisiaj nie spaliśmy . Popatrz .
Skierowałas kamerkę na swoją rękę która waliła Tomkowi .
- widzisz ? Zapytałaś się mnie
-tak . Wyciągnąłem swojego sterczącego fiuta i zacząłem się bawić
- byłeś grzeczny ?
-tak
- a ja nie
To jeszcze bardziej mnie podnicilo
Ustawilas tel tak żebym wszystko widział
Byłas calkowicie naga. Na podlodze lezala sukienka , rajstopy i buty. Obok lezaly rzeczy Tomka.Nadzialas się na niego mocno ruszajac rytmicznie tylkiem.
Widok był niesamowity.
Usiadlem na krzesle obok.
Popatrzylas na mnie z niesamowitym podnieceniem w oczach.
-Podoba ci się? –wyjeczalas
Pokiwalem twierdzaco glowa.
Minuta za minuta uplywala a Tomasz wciąż Cię dymal. Patrzylem jak piersi skacza w gore i w gol.
-wypnij się- powiedzial
Poslusznie kleknelas na lozku wypinajac się mocno w jego strone. jeczalas glosno a w calym pokoju było slychac klapanie jego jaj o cipke. Tomek wpychal ci w usta swój palec, który poslusznie ssalas wydajac glosne pomruki zadowolenia.
Po chwili przyszla pora znowu na jeźdźca. polozyl się na lozku tak ze nogi miał spuszone na podłogę. kucnelas nad jego w chujem, zlapalas go w dlon i nakierowalas na swoja czerwona cipke.
-Pokaz swojemu chlopakowi jak się nasadzasz.
Patrzac mi prosto w oczy powoli nasadzilas się na jego wyprezonego kutasa az caly zniknal w cipce. Cudowny widok. Z trudem powstrzymywalem się od wytrysku Ujezdzalas go najpierw powoli dajac mi wspanialy widok. Z cipki wyplywaly soki.
Lubisz to?- zapytal
-Oooo taaak.
-Lubisz mojego chuja? –zapytal sekunde pozniej
-taaaak
Zaczelas zwiekszac tempo
-Jak bardzo?
-Baaardzoooo. O taaaakkk, taaak,ooooo Rznij mnie mocno!!! Powiedziałaś to patrzac na mnie
Patrzylismy sobie prosto w oczy
Chcesz żeby cie pieprzyl czesciej?- zapytalem .
-Tak
-Powiedz mu.
-Chceeee, aaaa, oo, zebys, ooooo!! Mnie czesciej pieprzyllll,ooooooo!!!!!!
-Ty tez tego chcesz? –zapytal mnie nie przerywajac pieprzenia.
-Tak.
Jego jaja coraz glosniej uderzaly w cipke
Walilem sobie konia coraz szybciej.
Nasze spojrzenia spotkały się. Wtedy wystrzeliłem .
Tomek również wyskiczyl z Ciebie i spuścił się na buźkę . Paluszkami zaczęłaś wszytko zbierać i oblizywać .gdy uporalas się że wszytkim powiedziałas że teraz pora na Ciebie
Klęknął przed Tobą jednocześnie ustami wbijając się w cipkę. Poczułas jego język jak wwierca się do dziurki, po czym zaczyna ruchy do przodu i do tyłu jak by bzykał. Zaczęłas odpływać. Teraz było ci znów błogo, czułas jego język na całej cipce, to wsadzał go w ciasną dziurkę, to ssał łechtaczkę lekko ją przygryzając. Po chwili poczułas jak do języka dołącza jeden palec, potem drugi, aż w końcu w cipce poczułas trzeci palec. Pomyślałas przez chwilę jak one tam się zmieściły. Ale cipka puszczała tyle soczków, że bez najmniejszego problemu wchodziły wszystkie na raz. Byłas tak podniecona, aż myślałas że cipka zaraz eksploduje. Nagle zaczęła pulsować, krew do niej dopływała w błyskawicznym tempie, śluz wylewał się z niej
- Aaaaaa – zaczęłas jęczeć – OOOOch.
Jęki stawały się coraz donioślejsze, gdy poczułas, że mięśnie cipki zaciskają się na palcach .nadszedł orgazm.
Orgazm to za mało powiedziane. Ciałem zawładnęły konwulsje. Musiało trochę potrwać, abys doszła do siebie i zorientowała się gdzie jestes. A tomek dalej penetrował językiem i palcami już wymęczoną do maksimum cipkę.
-Już starczy, proszę przestań – cicho wydyszałas z siebie – było mi cudownie jak nigdy. Muszę ci szczerze się przyznać, że takiego wielkiego orgazmu jeszcze nie przeżyłam.
- Bardzo mnie to cieszy
Położyl się koło Cienie pieścił dalej Twoje ciało, zwłaszcza cycuszki.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry