• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Szukanie kobiety pasującej do mnie

Status
Zamknięty.

Wojtek.

Cichy Podglądacz
Witam mam pytanie czy mam czekac i szukac swojej drugiej połowki ciągle czy wreszcie pozwolic sie jakies przypadkowej kobiecie wprowadzic w swiat sexu bo tej jedynej moge rownie dobrze nie znalezc a swoje lata juz mam
 

Justyna

Podrywacz
Co prawda nie napisałeś tego wprost, ale z Twojego wpisu wynika, że jesteś jeszcze prawiczkiem, nie mylę się? Jeśli tak, to nie dziwią mnie Twoje rozterki, bo w końcu nadchodzi taki czas, że chciałoby się spróbować seksu, a jeśli nie ma takiej możliwości, to czasami można odczuwać frustrację i na pewno tez niecierpliwość. Wybór swojego pierwszego partnera to sprawa indywidualna - niektórzy czekają na odpowiednią osobę, z którą łączy ich uczucie, inni dają się ponieść żywiołowi i nie przeszkadza im, że ich partner jest właściwie z przypadku. Ja jednak zalecałabym poczekać na kogoś, kto będzie dzielił z Tobą nie tylko ciało, kogoś wyjątkowego, z kim połączy Cię też uczucie i kto będzie do Ciebie pasował. Dzięki temu sam akt seksualny będzie czymś więcej niż tylko fizycznym zbliżeniem - a tym samym czymś, co pozostawi po sobie pozytywne wspomnienie.
 

Wojtek.

Cichy Podglądacz
Dzieki za rade Justyno ale niewiem czy kedykolwiek znajde kobiete ktora bedzie pasowac do mnie jak druga połowka jabka tym samym pozostaje z dylematem
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry